Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a tetoválás évek...

Igaz, hogy a tetoválás évek múlva okozhat allergiát? Esetleg valaki, akinek évek óta van és nincs vele gondja, vagy olyan akivel ez történt?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam, és olvastam is, hogy eleinte semmi probléma nem volt a tetoválásukal, hanem csak évek elteltével, én is szeretnék tetoválást, de nem szeretnék úgy járni, hogy aztán le kelljen vetetni, mert olyan durván allergiás leszek rá. Lehet ezt előre tudni,hogy vajon nálam ez bekövetkezik-e? Vagy vélemények erről?
2010. aug. 12. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem két tetoválásom is van, de semmi probléma nem volt egyikkel sem. És őszintén nem hallottam még olyanról, akinek évek múlva gondot okozott volna a tetoválása. De persze érdemes mindennek utána járni.Nem szeretnék rossz tanácsot adni.
2010. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz, okozhat később is allergiát, de csak akkor, ha nem a legjobb minőségű tintát használja a tetováló. Szóval igényes helyre kell menni, és akkor 99%, hogy nem lesz gond.
2010. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!