Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek jóval...

Sikerült már valakinek jóval magasabb szintre felhoznia a külsejét mint ahogy alapból kinéz?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy valaki kifejezetten csúnya alapból de felhozta magát olyan szintre, hogy mindenkinek ő kell. Mondhatni, hogy már alig hasonlít eredeti énjére. Hogyan csinálta/csináltátok?


Illetve etikai oldalról megközelítve, szerintetek "hazugság"-e az a külső, elítélitek-e hogy megváltoztatta a külsejét? Ha a párotokról kiderülne szakítanátok-e vele? (Én úgy látom, hogy a legtöbb ember elég képmutató ilyen téren.)


2020. dec. 8. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fogdoki, egy fodrász, egy jó ruha. Csajoknál kozmetika. Csodákra képes.
2020. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem hasonlítok akár az egy, de inkább 2 évvel ezelőtti önmagamhoz. Nem mondom, hogy akkor nem próbálkoztak nálam, de manapság jóval többen.


Először is fogytam 15-20 kilót. Sose voltam kövér, de a túlsúly állapotot elértem, ami nem volt csúnya... csak annyira elrontotta az önbizalmam, hogy az kisugárzott. Ehhez képest most ragyogok, mert szeretem magam és a testem.

Másodsorban (és ez hosszabb folyamat volt), fogszabályzó. Ez elképesztően sokat segített, és nem hazugság a reklámszövegekben megjelenő "magabiztos mosoly" szöveg, mert tényleg bátrabban merek mosolyogni.

Harmadszor: megfelelő ruhák. Régebb főleg az önbizalomhiányból fakadóan bő ruhákba jártam, és abban éreztem jól magam. De mikor lefogytam rájöttem, hogy mivel nincs rossz alakom, ezért kiemelhetem, vehetek fel feszülős ruhákat. Ez tényleg sokat segít, mert nőiesnek, csinosnak érzem magam, ez meghatározza a napjaimat. Kicsit ikonikus Sarah's scribbles képregény, de egy összapasszoló fehérnemű is dob a napi kedvemen. Amikor elkezdtem passzoló, szép fehérneműket hordani, akkor jöttem rá, hogy az előzőek már van ami 10 éves, és kb. leszakad rólam, de eddig valahogy nem jutott el a tudatomig.

[link]

És az utolsó: színek. Tervezek elmenni színtanácsadásra a jövőbe, de egyenlőre youtube-ról, meg blogokról sokat tanulok a hozzám passzoló színekről. Sokat, nagyon sokat számít, hogy mit-hogy viselsz. Ez körmöknél-hajnál és ruhánál is baromi fontos.

Ja, és majdnem kifelejtettem: a haj. Itt is fontos, hogy tudd milyen szín passzol hozzád (a természetes hajszíneddel nem lőhetsz mellé), de a fazonba rejlik az igazi varázs.

2020. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nekem.Ahogy idősödöm azzal aranyosan jobban nézek ki nem csak szerintem hanem mások szerint is.Persze ehhez az öltözködési stílusomon is kellett változtatni. F.
2020. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Rendben tartom a fogaim, elmentem rgy fodrászhoz aki olyan hajat csinalt nekem, ami illik az arcformamhoz. Iden a szemöldököm is rendbe hoztam (microblading) es helyesen tisztítom az arcom, egészségesebben taplalkozom, ami latszik a bőrömön is. Jarok gyúrni, nagyon nagyon sovany voltam, vegre vam egy kis karom, fenekem, mindenem. Nem azt mondom, hogy szép vagyok, de ahhoz kepest,hogy hogy néztem ki ket éve, meg sem ismernek sokan.
2020. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen a kölyökidős Gévai Juli jutott eszembe, aki szerintem kifejezetten csúnya kislány volt, de miután megműtette a melleit, akkora önbizalma lett, folyton kipakolja őket, és emiatt rengeteg pozitív visszajelzést kap...
2020. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem sikerült bár nem olyan szinten ahogy írod, inkább azt mondanám hogy kihoztam a maximumot. A kezdő külsőm tizenpár éve a következőkből állt: csont és bőr test (sokáig balettoztam, akkor a tipikus balettnövendék kislány testem volt, ijesztően vékony de erős, aztán anyám és a gyerekorvos közösen megtiltották a sportot mondván el ne fogyjak, ennek következtében lement rólam az izom de kiló nem jött fel és még soványabb lettem, taps nekik), az arcom, vállam, hátam tele pattanásokkal, pisiszőke haj, rossz helyre nőtt szemfog ami miatt nem mertem mosolyogni, csonkig rágott körmök.

Ehhez képest ma fel se ismernének. Először is visszaálltam sportolni, bár még mindig vékony vagyok és tisztában vagyok vele hogy sosem leszek 50 kiló, a testem feszes, rugalmas, olyan izmos nyilván nem vagyok mint egy profi táncos de látszik, aki szintén balettozik, az észreveszi. Emellé kondizok is hogy a karom is erősödjön, ne legyen pipaszár az izmos többi részhez képest és kitűztem a kockahasat is. Miután elköltöztem, kiderült hogy laktózérzékeny vagyok, az étrendváltás pedig egy csapásra eltüntette az összes pattanásomat, a rossz helyre nőtt fogat kiműttettem, a hajamat befestettem és a családom okozta stressz jelentős csökkenésével abbahagytam a körömrágást is.

2020. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!