Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen izzadsággátlók váltak...

Milyen izzadsággátlók váltak be nektek?

Figyelt kérdés
Köszi a választ!
2010. aug. 11. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sok ilyen kérdés volt már


secret key cream változata aminek lyukacsos a teteje

2010. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

es most a Vichy-t fogom kiprobalni, de sztem jo lesz mert rohadtul draga volt a megrendeles :)

2010. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát tényleg volt már 100 kb.


amit az első mond az tényleg jó. meg nem marad benne maradék mint a golyós dezodorokban, nincs benne olyan környezetszennyező gáz mint a fujósakban. és nem is törik úgy mint a stift.

szóval annak a dezodornak a legjobb az eljárása.

kb fél évig használtam, de már kezdtem megunni az illatát. utána még a rexona teen music fan(golyós) tetszett meg nagyon, meg egy ideig még a kék kupakos adidast is használtam.

az adidas dezodorok is kifejezetten jók, de nehezen szívódnak be, fehér foltot hagynak és ki is szedik egy csomó ruha színét. szóval azt csak azért hagytam abba.

most megint a rexonát használom :)

2010. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
solutio antisudorica, gyógyszertárban lehet kapni, nekem csak ez használ.
2010. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

(hahh,ezt az utolsót már más is mondta...hmm...érdemes lesz kipróbálnom,h beválik-e.)

Bocsi,új voltam ezen az oldalon,nem láttam,hol kell keresni :)

De ahogy így olvasgattam,ezek szerint nem én vagyok az egyedüli,aki 20 féle drágábbnál drágább iz.gátlót próbált már ki...

Köszi a válaszotokat!

2010. aug. 11. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a nivea happy time vált be(golyós). előtte a rexona teen-ből a rózsaszín és a sárga kupakosat is kipróbáltam de nekem az nem vált be. szóval én a nivea-ra szavazok :)
2010. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem az Adidas a spray és a deo egyaránt (amire rá van írva h sportolókkal kifejlesztve)


a Garnierből a zöld (de a többi nem)


a Rexona meg 1 kalap sz@r volt, de az Adidast bátran merem ajánlani akárkinek

2010. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lady Speed Stick gél, szerintem kitűnő.
2010. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!