Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol fogadják el az üdülési...

Hol fogadják el az üdülési csekket?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy győrben hol fogadnak el üdülési csekket pl. adidas,nike vagy converse...üzletekben?

Egy táskát szeretnék venni és ezért érdekelne nagyon fontos

előre is köszönöm


2010. aug. 11. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én utána érdeklődtem. Azt írja a szabályzat, hogy szak szolgáltatásokra vehető igénybe, tehát termékekre mint a táska vagy a ruha nem fogadhatják el. Viszont olyan helyeken ahol van lehetőség szolgáltatásokat igénybe venni, mint például a kerékpár kölcsönzés, ott letudják írni. Nem hiszem, hogy üdülési csekkre fogsz tudni táskát venni. Én miskolci vagyok, és itt is mondták, hogy adidas üzletekben elfogadják, de nem. Napszemüveget, szemüveget tudtam rá venni, fitnesz bérletet és kozmetikai kezeléseket.
2010. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!