Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak az orrpiercingem...

Mit csináljak az orrpiercingemmel?

Figyelt kérdés
Egy hete csináltattam meg az orrpiercingemet nem is volt vele semmi gond azt mondták h egy hét után ki lehet cserélni ha szeretném én tegnap így is tettem volna kiszedtem és egy kampós végűt akartam belerakni de nem akart egyszerűen belemenni már tiszta ideg voltam meg annyira fájt utána be is sebesedett kicsit és még a régit se tudtam visszatenni..mikor nyomtam bele a kapmós végűt nem a lyukon ment át hanem a bőrömön belülre azért fájhatott annyira..létezik,hogy kicsi a kampója?vagy csak én bénázok vele ennyit?már kínomba kiszedtem a régit is amit később vissza tudtam tenni mert annyira felidegesített h itt kínzom magam feleslegesen..
2010. aug. 11. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem golyós végű volt.én is szenvedtem vele.de minél előbb rakd vagy rakasd valakivel vissza mert hamar beforr a luk.Ha kicsit erősebben nyomod nem sikerül,nekem úgy ment csak.Kend be tetran kenőccsel az jó rá.
2010. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült most visszatennem de akkor kapmós végűt hagyjam?mert az egyszerűen nem akar belemenni ha a kicsi kampót elkezdem fordítani h becsússzon nem a lyukon megy át..
2010. aug. 11. 11:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!