Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » ICON modellügynökségről...

ICON modellügynökségről valaki valamit?

Figyelt kérdés
Kaptam egy névjegykártyát, hogy ha érdekelne a modellkedés, akkor írjak nekik egy e-mail-t és személyesen megbeszéljük a részleteket. Na, de mégis mit írjak a mail-be. :D Légyszi segítsetek. :)
2010. aug. 11. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemutatkozol, írod h téged állítottak meg az utcán vagy vmi, és h érdekelne a modellkedés.és megbeszélnéd személyesen is kb.:DD


amúgy úgy tudom Palvin Barbara is annál a modellügynökségnél volt és mára az egyik legkeresettebb magyar modell

2010. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát pl megírod h érdekel a modellkedés küldhetsz bemutatkozó szöveget meg esetleg pár képet ha akarnak vmit ők ugyis keresni fognak viszont vigyázz és midngi olvasd el a szerződést v ilyesmit mivel én multkor elolvastam egyet és álláshirdetésként volt feltüntetve az újságban rákerestem neten és irták a szerződésben h először csinálnak portfóliót ami mivel kezdő vagyok 25000-60000 között van amelyiket kérem. nah már most ha dolgozni keresnek embert akkor nehogymár én fizessek. De egy e-mail nem kerül semmibe ha érdekel a dolog próbáld meg:)
2010. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. :)
2010. aug. 11. 01:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!