Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok. Nem...

17 éves lány vagyok. Nem vagyok megelégedve a testmagasságommal, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szisztok én egy 17 éves lány vagyok, aki 168cm magas és 55 kg! És az a problémám, hogy felvegyenek a választott iskolámba jövőre, még kellene 5 cm-t nőnöm! Ezt hogy tudnám elérni? Mert az elmúlt 2 évben semmit nem nőttem, és félek, hogy már nem is fogok!:( valami megoldás csak van , hogy 5 cm-t nőjek valami torna vagy bármi!!!! Lécíves segítsetek! Köszönöm!
2008. nov. 29. 17:21
 1/2 yuda ***** válasza:

Egyszer láttam olyan filmet,hogy fejjel lefelé lógott valaki,hogy nyújtódjon,de nem hiszem,hogy van valóságalapja.

Egyedül műtéti úton lehetne,de egyébként ez teljesen jó magasság-ha valahol ez lenne a felvételi feltétel,én inkább másik sulit választanék,az biztos.

2008. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
hm hát nekem az is kérdéses volt hogy jogsim lehessen. Mivel 150 centinél magasabbaknak lehet csak jogsijuk én 153centi vagyok...hát sajnos nincs megoldás, a nő az első menstruációja után nem igazán nő:D. Vagyis inkább nem lesz magasabb, Esetleg kipróbálhatod hogy elmész valami csontkovácshoz és ő kiegyengeti a hátad, de szerintem ezzel is csak max 1-2 centivel jutnál előbbre. Ez van sajnos nem tehetünk semmit ellene. :(
2008. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!