Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 23 évesen pattanás ördögi kör?

23 évesen pattanás ördögi kör?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és az arcom pattanásos. szokott olyan is lenni amikor az arcom teljesen tiszta, viszont utána valamelyik nap hirtelen összetudok számolni sok pattanást.
2010. aug. 10. 00:41
 1/8 A kérdező kommentje:
arra lennék kiváncsi ez mitől lehet. :)
2010. aug. 10. 00:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte 100% hogy a helytelen étrend. Sok zsíros étel, olajban sültek, főleg vörös hús, csoki, "mű" ételek, sok tejtermék, alkohol, agyoncukrozott üdítők, sütemények.
2010. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromig mindig tiszta sz'r volt,olyannyira ,hogy csajozni se tudtam.Most rendrébb jött,de két napja kijött vagy 6 .Megint elkeseritett,de nem adom fel,elmegyek bulizni hátha jo lesz.De én is 21leszek:S a f'szom is kivan,nemn eszek már 16 éves korom óta chipset,mekit,semmi tul zsirosat.
2010. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

leirom miket ettem/ittam mostanában hátha könnyebb eldönteni, mit kellene mellőzni.


zsiros kenyér paprikával paradicsommal vagy hagymával,lecsó kolbász, paraszt kolbász,tök főzelék, rakott krumpli, főtt tojás.


inni általában vizet iszom vagy édesitőszeres málna szörpöt.

2010. aug. 10. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha ez rendszeresen van, akkor belső probléma, esetleg hormonális.
2010. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szegeden van 1 tuti bőrgyógyász.

Akit érdekel írjon privit és szívesen elküldöm a receptet. Kipróbált...

2010. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dettó! nekem is 22-23 éves koromban jött a 2. serdülőkor, most 24 éves vagyok és még mindig tart. Nem sok van, de épp elég. El lehet takarni, mégis zavar. De én szinte már túl egészségesen étkezem... :D Lehet pl. fogamzásgátlótól, kevés alvástól...
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nekem is 23 éves korom után is még voltak pattanásaim, amikor ezt meguntam, elmentem egy bőrgyógyászhoz. kiderült a tejes ételek miatt jöttek ki. most már úgy ezt 2 éve tudom, és nem eszem tejjel készült ételt. ez használ, semmi baja a bőrömnek.:)
2011. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!