Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

2010. aug. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy : te jóságos atyaég...

Mi lesz később ? 7 évesen magassarkú és miniszoknya ?

Mondjuk itt nem a gyerek a hibás, hanem az anya. Hogy engedheti, hogy egy 5(!!!!) éves ezt ccsinálja ?

2010. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én konkrétan kiakadtam:|
2010. aug. 9. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ez túlzás.

mert az oké, hogy egy kislány kíváncsi mi az, amit az anyja csinál, gondolok itt a sminkelésre. de azért nem kéne ezt... jézusom. :|

2010. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagy cucc, alig látszik rajta a smink.. Amúgy a te gyereked? Nem. Semmi közöd hozzá.

És még mielőtt lehordanátok, nem vagyok pic.sa.:)

2010. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj, mert ti otthon nem próbáltátok ki anyukáitok sminkkészletét?:)És itt igazából a testvére 'segít' neki, nem az anyuja...a véleményem: A kislány cuki, a vidi aranyos. Nem biztos h ő már az oviba vagy az isibe is sminkel, lehet, hogy csak otthon poénkodnak a nagytestvérrel! A kiscsaj legalább most megtanulja, hogy mit hogyan kell használni, és nem fog akkora baklövéseket elkövetni, mint spec. én....:D
2010. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha elolvassátok a videó leírását("She does not wear makeup on a regular basis. After all, she is only 5. This was kinda a joke thing and she wanted to be a "big girl" and make a video.") itt írják is,hogy csak a poén kedvéért csinálták a videót..amúgy szerintem nagyon vicces volt:DDDD
2010. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miert is ne. nem eleg koran elkezdeni..egy izig verig mar most igazi holgyemeny lathatunk.. szerinta okay
2010. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szívesen meghalnék és újjászületnék mondjuk a sötét középkorban...
2010. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az vad :D
2010. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szórakozik, na. Egy másik videónál ott van, hogy nem visel minden nap sminket, csak "nagy lány" szeretne lenni, és Ő is csinál ilyen "make-up videókat". Dehát, ilyenek a picik. :)
2010. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!