Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segitség! Hogy lehet kiszedni?

Segitség! Hogy lehet kiszedni?

Figyelt kérdés
Márciusban szúrattam egy szemöldök piercinget. Azóta nem nyúltam hozzá, most viszont ki kéne szednem de semerre nem akar engedni egyik golyó sem. Mit csináljak segítsetek egy hét múlva nagyon nem kéne ott lennie :(
2010. aug. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
hogyha nem akar akkor menj vissza ahol csinálattad és meglazítják.. én száj pc-vel jártam ugyanígy.. meglazították és minden oké volt..szemöldök pc-t meg egyből kitudtam kapni :D
2010. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ország másik oldalán csináltattam hirtelen ötlettől vezérelve. :( próbáltam már fogóval de nem megy
2010. aug. 8. 21:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt sem tudom merre is kéne csavarni lehet én húzom rá még jobban
2010. aug. 8. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
hát figyu,én kipróbáltam az enyémen és az óramutató járásával ellentétesen kell :D amúgy szerintem hha bemész egy tetoválószalonba biztos segítenek neked hogyha nem megy :D
2010. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz akkor kénytelen leszek keresni egy tetoválót bár nem tudom ebben a városban van e ...
2010. aug. 8. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

sok sikert :)

hát amúgy akkor próbálj megkérni vmi ügyes kezűt v nemtudom:\

2010. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gumikesztűvel menni fog :D nekem is avval siekrült
2010. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!