Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megan Fox miért r. banc?...

Megan Fox miért r. banc? Vagyis mindenhol azt olvasom, hogy ő egy K meg ilyesmi. De miért?

Figyelt kérdés
:)
2010. aug. 7. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

szép, sokan ismerik talán féltékenyek

különösebben nem foglalkozok ilyen hírességekkel, végzik a munkájukat a szórakoztatóiparban

2010. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem nagyon hallottam volna, hogy leribancozzák. inkább azt, hogy ostoba, de nagyon durván. ami igaz is a megszólalásai alapján.

de saját bevallása miatt eddig még csak két pasival fekütt le, ráadásul ezek közül az egyik már a férje. szóval szerintem szó sincs itt ribancról. mondjuk az emberek hajlamosat a szép és szexi nőket leribancozni...de hát ez az emberi természet.

16/L

2010. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

gondolom azért,mert

nagyon tehetségtelen színésznő (transformers 2ben a buta megszólalásain sírva röhögött a mozi), és bármilyen filmben is szerepelhet, az csak a kinézete miatt van, ami filmes pályán ilyen mértékben elég gáz. és úgy tartják hogy így bekerülni csak úgy tud vki ha sokakkal összefekszik akik szépen egyengetik a pályáját.

mivel széleskörben eladható,nem minőségi filmeket készítenek mostanában,így nem furcsa dolog ez.

2010. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg k.urva, k.urva jó csaj!:)
2010. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
62%

nem K.rva...

általában a lányok mondják ráXD mert irigyek:D

nagyon szép csaj és csak ezért nem kellene lek.rvázni:@

:D

2010. aug. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszindulatúak és irigyek. Én nem szoktam ezzel a nővel foglalkozni :D
2010. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mert irigyek ra, hogy a pasik ajulnak el erte, sztem tenyleg szep nekem kedvenc szinesznom es egyaltalan nem ribanc...
2010. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mert irigyek ra...
2010. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, értem :)

Akkor ezért nem mondtam rá soha, hogy r.banc... :))

2010. aug. 19. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem nem irigyek, hanem néha tényleg olyan hatása van, a sötét hajjal, sötétebb bőrrel, és fekete sminkkel, na meg a mély kivágású felsőkkel... de sztem sem az!!!
2010. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!