Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kozmetikus elrontotta a...

A kozmetikus elrontotta a szemöldökömet! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Most értem haza a kozmetikából, szemöldökgyantát csináltak nekem. Feltűnt, hogy a bal oldali szemöldököm kicsit kintebb kezdődik :S Tehát nem lett egyforma. A jobb oldali az jó lett, pont ott a szemzugnál kezdődik. Annyi mázlim van, hogy oldalfrufrum van és pont bal oldalra fésülöm, meg hogy szemüveges vagyok és eltereli a figyelmet kicsit róla. De ha feltűzöm a hajam akkor zavar :S Mennyi idő mire visszanő? Fél év vagy netán 1? :S
2010. aug. 7. 10:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem max. olyan 5 nap alatt visszanőtt.(sajnos)
2010. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem is sajnos lenne, de most lehet hogy jól fog jönni ha olyan gyorsan visszanőne :D
2010. aug. 7. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap szerintem:)
2010. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na az úgy pont jó lenne, mert sulira már jó lenne ha nem lenne olyan fura :S
2010. aug. 7. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is múltkor elba*szta nagyon mérges voltam..:@ azóta inkább én szedem magamnak.. nekem 3-4 nap alatt nőtt vissza
2010. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De egyébként olyan szar, hogy kiadod a pénzt érte és akkor még nem is lesz jó :S Szerintem én is magamnak fogom szedni ezek után.
2010. aug. 7. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!