Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban voltatok...

Hány éves korotokban voltatok először kozmetikusnál? L

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok, hogy miért mentetek (szemöldökszedés, szörtelenítés, arctisztítás, stb...) :D Köszi.
2010. aug. 6. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán 12. Nagyon pattis volt az arcom, nagykezelésre jártam, aztán később gyantáztatni is mentem, és szemöldökszedésre is.
2010. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én 15 évesen, arctisztításra majd ismét arra, majd szemöldökszedésre, majd szempillafestésre...:D Most 17 vagyok és szőrteleníteni meg arctisztítani járok "rendszeresen".
2010. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én ma megyek 1-re, szemöldökszedésre meg arctisztításra :D Csak kíváncsiskodok egy kicsit itt előtte :P 13/L
2010. aug. 6. 09:41
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs se pénzem erre se szűkségem. Én mindent magamnak csinálok: szemöldökszedés, szörtelenités, hajfestés, hajvágás...

Nem is hiszem hogy elmegyek valaha. :D

17L

2010. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem,olyan 12 lehettem,és miteszeres volt az orrom,azokat nyomkodta ki a kozmetikus.Ja,és csak úgy voltam hajlandó elmenni,ha kapok tartós szempillafestést.Dupla haszon:))
2010. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bebycica válasza:
100%
14 éves koromban mentem először nyolcadikos tabló fotózás előtt egy héttel, arctisztításra. Ha nagyon csúnyának látom az arcom akkor elmegyek de nem járok rendszeresen. Saját magamnak szedem a szemöldököm és magamnak szörtelenítek.
2010. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hűha :D Nekem az arcom eléggé pattanásos, anyum kért időpontot. És mondtam hogy ha már ott vagyok akkor a szemöldökömet is csinálja máér meg, mert már hasonlít az ősemberére :D Egyébként itthon én nem merem megcsinálni a szemöldökszedést, az arcommal meg már nem tudok mit kezdeni. Másra meg nem merem rábízni magam...
2010. aug. 6. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:
14 évesen, ballagási fényképezés előtt, szemöldököt gyantáztatni:)
2010. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9.48-as a számból vette ki a szót.
2010. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából nekem sincs sok pénzem rá (ideírom, hogy a nagyokosok ne tudjanak mibe beleszólni: APUCINAK nincs pénze rá.) de már eléggé csúnya az arcom, tiszta heg meg pattanás :S Több ilyen Clean&Clear-es cuccot használok, de sz*rt se érnek sajnos :S
2010. aug. 6. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!