Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek a divatot?

Lányok! Szeretitek a divatot?

Figyelt kérdés
Ugy értem ilyen "boltkórosak" vagytok? Ruhák,cipők,táskák a smink,haj stb. :D
2010. aug. 5. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem követem a divatot...
2010. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a divat, nem szeretek úgy kinézni ahogy mindenki más, van egy egyedi stílusom, azt szeretem.
2010. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a divat jó, pl Chanell

az ilyen egyszerűbb cuccokkal nem vagyok megelégedve, nem passzolnak a stílusomhoz

kevés szaggatott nadrág van, túlcsicsázott felsők

nekem a táska tök 8

smink + haj az ami jól áll, hiába divat valami, ha úgy nézel ki mint aki most szabadult az elmegyógyintézetből

2010. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a divatot.Ha tettszik egy ruha,azt szeretem hordani amíg az állapota engedi,viszont ha divatos cuccot veszek,akkor már "égő" ha következő szezonban is hordom.
2010. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a divatot. Nem hordok mindent ami úgymond divatos. Szeretek egyedien öltözködni, de ahhoz az is kell h ismerd a szezon slágereit, tehát én megfigyelem, ami tetszik azt ellesem, és a magam stílusában ki is használom.
2010. aug. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is figyelgetem, hogy mi a divat és egy két darabot beszerzek belőle ami még az ésszerű árkategórián belül van. Alapvetően gáz, amikor valaki csak a divatot követi és úgy néz ki mint valami divatmajom....Egy bábu akire rádobáltak pár trendi cuccot mint valami próbababára. Ha nincs stílusa és egyénisége akkor hiába minden divatos cucc rajta.
2010. aug. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sohsesem a divat alapján öltözök, engem zavar hogy minden 2. lány ugyanúgy nézki. szerintem gáz is. Egyedül cipő amiben nagyjából követem, de magassarkut sose veszek fel.
2010. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én igen, nem is tudom, mint kezdenék nélküle :)

természetesen minden őrült trendet nem veszek fel, csak amiről azt gondolom, hogy ízléses, például ezek a klumpák most nekem nagyon nem jönnek be :S

szerintem ez egyfajta önkifejezési eszköz :D


ja, és a Chanel egy l, bocs, nem bírtam megállni, hogy ne javítsam ki :D

2010. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utálok vásárolni. Ha vásárolok, akkor is általába muszájból. És kerülöm ezeket a tömegplázákat, szerintem undoritó... A divatot nem követem, saját stilusom van, de ez sokaknak sajnos egyet jelent az emós görényekkel. :D Nem követem a begyöpösödött divatot...
2010. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is utálok vásárolni, a divat iránt és hasonlóképpen érzek.

Azt veszem fel, ami tetszik és tojok rá, hogy divatos vagy sem. LEgalább nem jön velem szemben az utcán

2010. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!