Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elállnak a bordáim! Ez veszélyes?

Elállnak a bordáim! Ez veszélyes?

Figyelt kérdés

Ha egyenesen állok, akkor jobban kiáll a bal oldali bordám, szinte kifelé "kunkorodik". Amikor behúzom és megtapogatom, olyan mintha az egyik oldalt eggyel kevesebb lenne.

Anyukámnak már szóltam, azt mondta nincs semmi gond vele, senkinek nem egyforma.

Az a baj, hogy ha lefekszem nagyon kiáll és úgy nézek olyankor ki, mint egy etióp.

Most ez veszélyes? Vagy nincs semmi gond?

Azt is mondták, hogy a másik oldalt, azért nem áll el, mert azon többet fekszem... hát nem tudom.


2010. aug. 5. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nekem meg csak az egyik medencecsontom látszik, a másik csak úgy sejteti magát, hogy létezik:) Nincs tökéletes szimmetria, nézd azokat a nőket, akiknek egyik melle egy egész számmal nagyobb, stb. Biztos, hogy nincs semmi baj, ha a ilyen formában vagy aszimmetrikus, inkább örülj, hogy csak ennyiben:)

Ja, barátomnak az egyik szeme nagyobb mint a másik:D (Nem a szemgolyója, hanem a szemrés) vicces dolgok vannak:)

2010. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hihi :)

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Megkönnyebbültem!

2010. aug. 6. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van :). A bal oldali bordám sokkal jobban kiáll. Sőt nekem még a bal oldali kulcscsontom is lejjebb van. Kicsit el vok ferdülve :D, de ha kihúzom magam akk nem látszik :D.
2010. aug. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jobban kihúzom magam még jobban kilátszik :S és annyira csúnya, hogy amikor lefekszem olyan mintha 4 mellem lenne ... bár ígyis nagyon kicsi a mellem, így hát igazán kellemes látvány :/
2010. aug. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!