Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz, hogyha egy melltartó...

Az gáz, hogyha egy melltartó sokat nagyít a mellemen?

Figyelt kérdés

75A a melltartó méretem. A boltba beleszerettem egy ilyen méretű push-up melltartóba, olcsó volt, látszott, jól állt, megvettem. Tényleg jó is lett, szép melleim vannak benne, azonban úgy érzem, hogy feltűnően nagyobb melleim lesznek, aztán ha felveszek következőleg egy kevésbé szivacsosat, akkor meg (szerintem) idétlenül fog kinézni, hogy mennyivel kisebb mellem lett.

Szóval vegyem fel nyugodtan egy kivágott pólóhoz, és mindenki azt gondol amit gondol, úgyse jegyzik meg a méretemet, vagy tartogassam inkább a nem túl feszülős pulcsik alá?


2010. aug. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme a push upnak ha eltakarod... szóval szerintem az kivágott cuccokhoz való inkább.
2010. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz... De eléggé természetesség párti vagyok, festeni is ritkán festem magam, vagy csak nagyon enyhén. És szó szerint lelkiismeret furdalásom lenne, hogy mekkorát mutatok, azt hol van nekem ekkora mellem... De lehet ez csak a saját hülyeségem.
2010. aug. 5. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:

őőm. énis ezt csinálom, kivágottabb toppokhoz push up melltartó : D

16/L

2010. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!