Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet szép hátizsákokat...

Hol lehet szép hátizsákokat kapni? 16/L

Figyelt kérdés

Suliba kellene nekem egy új táska, és bármennyire is tetszenek az oldaltáskák, rengeteg cuccom van, és attól majd leszakad a vállam. Hátizsákból meg csak rondákat látok,

Szóval valami lányos, de azért nem túl rózsaszín táskát szeretnék, és nem tetszenek a converse táskák.

Ha tudnátok, milyen üzletbe lehet ilyeneket kapni, esetleg képeket mutatni, nagyon köszönöm.

Ja, és Budapesten lakom.


2010. aug. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

eastpak:) nekem világoskékben van nagyonszeretem:)

16l

2010. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Burton márkát tudom ajánlani. Én deszkás boltokban láttam eddig jókat, bár nőiesen öltözködöm, találni igazán csajos darabokat is:)
2010. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Eastpak hátizsákokat nézegettem, csak sajnos az üzletekben nagyon rikító mintákban láttam. Nem tudod esetleg hol van ezekből nagyobb választék? A Burtonról még nem hallottam, de egész jónak néz ki, köszi az ötleteket. :)
2010. aug. 6. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

én épp ma vettem egy heavy tools-t. vannak nagyon-nagyon szép darabok :]. és legalább nem 10 ezer fölött van többsége,nem úgy mint a vansek,DC-k :/

15/L

2010. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!