Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan újság, ami CSAK...

Van olyan újság, ami CSAK sminkkel, hajjal, bőr és testápolással, egyszóval szépségápolással foglalkozik?

Figyelt kérdés
És ha igen,mi a neve,mennyibe kerül,és milyen időközönként jelenik meg?(Azt tudom,hogy bravo girlben és imben vannak ilyen részek,de én konkrét szépségápolással kapcsolatos újságot keresek!)
2008. nov. 27. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Én a Glamour-t szoktam venni, jó vastag és csak kb. 300 forint. Van benne smink, haj, bőrápolás, divat. Kifejezetten olyat, amiben más téma nincs nem tudok, én is keresek... a glamour általában egész jó, bár van amikor kicsit lapos. :)
2008. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai lap van ilyen. A fodrászomnál szoktam látni. Újságárusnál sosem.

[link]

2008. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Cosmopolitan
2008. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
A cosmopolitan nem CSAK azzal foglalkozik. Szerintem is a Haj és Stílus magazin az amit keresel. Én is gyakran veszem, bár meg kell mondani, nagyon sok olyan frizura van benne, ami hétköznapi viseletnek is megfelelő, inkább az exrtém stílusba megy át. De azért nagyon sok hasznos dolgot írnak benne a hajápolásról. Olyan magazinokat amik csak sminkkel vagy bőrápolással foglalkoznak, most nem tudok mondani. De ezekkel kapcsolatos könyvek biztosan vannak!! Próbáld meg azokat!
2008. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
én sem tudok ilyet sajnos, de az interneten kersesgélj cikkeket, oldalakat és ezért még nem is kell fizetni
2009. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!