Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek Ulzzang?

Jsjsjssjsjsj kérdése:

Hogyan legyek Ulzzang?

Figyelt kérdés
Utána olvastam ennek az egésznek és nagyon tetszik! hogyan lehetnék én is Ulzzang? Tudom, hogy legfőképpen Koreaiaknak van ez az egész kitalálva, de én is ki szeretném próbálni ezt a stílust^^ valaki adna nehány tanácsot?

#divat #stílus #tipp #Korea #Hogyan lehetnék Ulzzang
2020. aug. 22. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy?
2020. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ulzzang olyan, mint egy influencer. Felelj meg a magyar szépségideálnak, készíts magadnak Instagramot és kezd el.

Az ulzzang attól ulzzang, hogy a koreai szépségideálnak 100%-ban megfelel és a neten megosztja a tökéletesre retusált képeit, pont mint egy Magyar influencer. Emiatt pénzt, ingyen termékeket kap és nagyon kiváltságos helyzetben egy saját márkát is létrehoz.

2020. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Az ulzzang koreaban kb 2012ig volt divat. Ma mar senki se koveti ezt a divatot, meg az akkori ulzzang modellek sem.
2020. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ulzzang mindössze annyit jelent, hogy széparcú, mivel az "arc" és "király"/"klassz"/stb. szleng szó összetételéből származik. Ergo semmi mást nem kell tenned, hogy ulzzang legyél, mint hogy szüless szépnek. Ha ez nem sikerült, akkor csinálhatod azt mint a koreai ulzzangok többsége: megtanulsz profi módon sminkelni és Photoshopolni, és olyanná alakítod a saját képeidet, ami megfelel a szépségideálnak és ami után még anyád sem ismer meg. Nagyjából ennyi.
2020. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen nagyjából igazuk van az előzőknek!!
2020. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!