Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nincs olyan jó testem...

Ha nincs olyan jó testem akkor mit tegyek gólyatáborban?

Figyelt kérdés

18/F vagyok most lesz egyetemi gólyatábor Balatonon.


Gondolom elég sok fürdőruhás meg meztelenkedős program lesz, de nekem nincs valami jó testem, és elég szégyellős is vagyok :S Elég sokat fogytam az utolsó 9-10 hónapban és lóg a bőr a hasamon, meg még azért mindig kövér vagyok.


Gondolom más is van aki elégedetlen magával, ti mit tennétek a helyemben? Ciki, ha nem vetkőzök le és mindenből kivonom magam, vagy inkább ne érdekeljen, hogy égő a testem? :S


2010. aug. 5. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen! Nem ez a fő mérvadó, pláne nem egy felsőoktatási intézményben! Légy jó fej, spontán, vicces.. Add magad. Biztosan jó buli lesz.

Egyébként én is most kezdek, csak nekem az ország másik felében lesz a gólyatábor :)

18/l

2010. aug. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell meztelenkedni! Ebből nyugodtan kivonhatod magad,akár a piálásból is.
2010. aug. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. a gólyatábor nem a meztelenkedésről szól. miért ne lehetnél pólóban, vászongatyában?!

2. lesznek ott lefogyott csajok is (nem olvastad a gyakorikerdesek.hu-t nyáron?! a fél ország fogyózott), akiken van kissé lógó bőr - te majd velük barátkozol, ha minden kötél szakad

3. gratulálok a teljesítményedhez. legyél büszke. a duci csajoknak áruld pénzért a módszered a táborban, hidd el, te leszel a legnépszerűbb ember ;)

2010. aug. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dr Sty válasza:

figyelj annak idején serdülőkor elején lehet ezek számítottak de az ifjúkor elején előtérbe kerül az igazi személyiség is avagy nem csak egy "divatb*zi" így idézőjelben. Persze gondolom nem te leszel a buli sztárja de nem hiszem hogy gond lenne ebből ha úgy érzed hogy nincsen gond.

2010. aug. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az értelmes embereknek nem csupán a külső számít. Aki csak külső alapján ítél, az meg nem értelmes. Fel a fejjel! Légy büszke arra, aki vagy és mutasd meg magad nyugodtan! Sok sikert!! Üdv. Mesi 23/L
2010. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez abszolút nem számít, az a tapasztalatom, hogy ha mindenkivel jó fej vagy meg kedves, akkor senkit sem érdekel, hogy hogy nézel ki:) Nekem is vannak hibáim (narancsbőr, pattanások...), de sose szokta felhozni senki.

Amúgy milyen egyetem, ha szabad kérdeznem? Nekem is a Balatonnál lesz a gólyatábor:D

2010. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!