Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon készitett CUKORGYANTÁVA...

Otthon készitett CUKORGYANTÁVAL tényleg lejön a szőr?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan jól mint pl simával? és mivel/mért jobb a cukorgyanta(az otthoni készitésű) mint a sima?
2010. aug. 4. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem próbáltam, de állítólag nagyon jól szőrtelenít. Valamilyen golyóformára kell alakítani, és úgy görgetni a lábon, vagy bármelyik szőrtelenítendő testrészen. Gyakorlatilag egy karamellgombóc lehet.

Kedves első. Hol lehet 300-ért olyan gyantát venni, ami elég egy életre? Ha tényleg van ilyen, légyszi írd meg. Nem cseszetetés, őszintén kíváncsi vagyok rá. Mi ezt a tubusos, görgőfejes, mikróban melegíthetőt használjuk, de az 2 alkalomra sem elég, és még még kell a gyantalehúzó is.

2010. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
100ft os boltban.
2010. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

3.Köszi:)

1.2.Egy gyantázásra nem elég 300ft.Bocsika.Nem,hogy egy életre.

2010. aug. 4. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld ki és megtudod, hallottam már olyanról akinek bevált meg olyanról is akinek nem. Számomra semmivel sem különb mint a többi gyanta... kiszámolva nem is olcsóbb.

Én inkább veszek patronosat, könnyebb használni, és nálam az kitart fél évig is.

2010. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az ilyen szőke még először gyantázott szőrömet kiszedte. Az erős szőrt is kiszedi( azt még nem tudtam próbálni mert még rövid a szőröm)??
2010. aug. 7. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
off: hogy kell elkészíteni?
2010. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Én ezt csináltam de van több fajta módszer is.

2010. aug. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!