Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lövettem orr piercinget,...

Lövettem orr piercinget, hétvégén már cserélhetem karikára, de nem teljesen értem, hogy hogyan kell kivenni a mostanit? (egy ilyen pötty vagy hogy is hívjam)

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először mintha egy kapcsolót nyomnál le lenyomod a pöttyöt. Próbálkozz mind a 4 irányba és valamelyikbe ki fog dőlni. Ekkor a felső egyenes része rá fog simulni kívülről az orrodra. Második lépésként fogd meg a pöttyöt és kezd el csavarni. 2 irány lehetséges, ebből az egyiknél nekiütközik a bőrödnek, a másik irányba meg kicsavarja.

2 tanács:

1: van hogy rászárad némi vér/takony/genny és emiatt nem akar kijönni, hisz ez megvastagítja a szárát. Ilyenkor először ezeket kapirgáld le róla.

2: a karikától általában érzékennyé válik a seb, hisz az jobban mozog, több koszt visz be és nyomást is ad. Így ha azt tapasztalod, mintha fertőződne el, tisztítsd ki és rakd vissza a pöttyöt.

2020. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm <33
2020. aug. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!