Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan NE hasonlítgassam...

Hogyan NE hasonlítgassam magam más nőkhöz?

Figyelt kérdés

Csak úgy lenni akarok, ha meglátok egy nálam szebb lányt mindig ideges leszek hogy én miért nem vagyok olyan ebben abban. Más lányoknak, még a csúnyábbaknak is néha akkora önbizalmuk, vonzerejük van, simán letojják hogy más hogy néz ki. Csakúgy mennek és szépnek tartják magukat. Hogy legyek ilyen?


Magamon folyamatosan dolgozom, most diéta sport, meg totál megváltoztattam az étrendemen, nem vagyok kövér csak a laposabb hasra hajtok, az arcom olyasmi mint doutzen krousnak. Persze nem annyira retusált.


Szóval állítólag szépvagyok, itt is szépnek találtak már páran, de alig van önbizalmam és mindig szebb akarok lenni.


Ez betegség??


Mellette sokat olvasok, tanulok, főzök, társaságba járok szóval lelkileg is igyekszem fejlődni. Mégis mindig elkap az irigység.


2010. aug. 4. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azok közé tartozok, akik SENKIRE SEM IRIGYEK. Sőt, ha van egy szebb nő nálam, azt elismerem, és megdicsérem!

Én nagyjából elégedett vagyok az alakommal és magammal (50 kg) de sajnos vannak olyan nőismerőseim akik irigyek rám, és fogalmam nincs hogy miért. Amikor meglátnak izzik a szemükből az irigység. :S

Általában szemétkedni is szoktak, ha már jobban ismernek.


ne legyél ilyen nő, én nagyon utálom az ilyeneket. Inkább igyekezz megerősíteni a belső egyensúlyodat. Törekedj a jó külső elérésére és keresd a boldog helyzeteket.

Lehet, pszichológussal kellene beszélned, ő segíthetne.

2010. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Tudod,azt szokták mondani,hogy másokat tudj szeretni,ahoz először magadat kell szeretned,és ebben nagy igazság van! Én is ilyen vagyok,csak én ha meglátok egy szebb nőt,nem ideges leszek hanem valahogy szégyellem magam,máris olyan picinek érzem magam,olyan semminek. Ez azért van mert nincs önbecsülésünk,és köszönhető ez a médiának,ami megmondja,hogy milyen a szép nő. Nem csak Te,és én vagyok ezzel így,hanem nagyon sokan. Sajnos.

25/N

2010. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mikor otthon belenézek a tükörbe, olyanok jutnak eszembe, hogy "hú, micsoda lábak", vagy "de jó ez a smink", "formás mellek" :D:D

aztán az utcán előbb-utóbb szembe jön egy nálam szebb nő. és akkor vége az egésznek. hirtelen vastagnak találom a lábam, átlagosnak az arcom, furának a hajam, kövérnek látom magam...

és látható a változás a kisugárzásomban is, addig rám dudálnak, fütyülnek, integetnek, idegen pasik jönnek oda, de utána...

mivel kisvárosban élek, feltűnő személyiség vagyok, itt könnyű a "legszebbnek" lenni, de ha bebuszozok egy nagyobb helyre... minden önbizalmam eltűnik :S

2010. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!