Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a köröm?

Hogy tetszik ez a köröm?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 2. 23:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Ez már karom.
2010. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
ahogy írták, túl vékony/keskeny a körmöd, és ez túl hosszú hozzá. a színek (a képen) borzalmasak, főleg az alap :D ha vagányabbat is bevállalod akkor ne mattot használj, de ha inkább visszafogottabb akkor rozsaszin, bordó stb... nem éri meg lekerekítened a körmeid, azok hosszabbítják csak (az amúgy így is hosszú(nak tűnő) körmöt).
2010. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Zöldre? Nagyon jó! Kell az ilyen újdonság,változtatás, egyéni megvalósítás ;)

Én narancssárgával, lilával, zölddel, kékkel, ezüsttel szoktam franciát. Most a halványabb, gyöngyházas árnyalatokra gondolok, de van amikor rikító neonszínekkel készítem. De ez most mindegy.


Kis gyakorlás és tökéletesre meg tudod majd csinálni.


Nekem amúgy tetszenek a körmeid, gondolok itt a formájára. Nekem pl. szélesek, nem ilyen "szabályosan" keskenyek.

Ha kicsit más formájúra csinálod a körmök végét, akkor jobb lesz. Ezzel kapcsolatban már a többiek adtak tanácsokat.


Ahogy látom saját köröm, talán valamilyen sablont is használtál...

Javaslom idővel hagyd el a sablont, mert sokkal jobbra meg lehet csinálni anélkül, egy kevés gyakorlás után. ;)

És csak bátran kezdd el húzni a vonalat, ha elrontod max. letörlöd és csinálsz újat. De ha nem görcsölsz tuti elsőre sikerül ;) Velem legalábbis így volt. Sok szerencsét!

2010. aug. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

:D:D

köszi :D

am nem használtam semmiféle sablont :D

de pont ezen gondolkozok, hogy kéne :D

a formáját kicsit majd átcsiszolom, hogy a vége ne legyen úgy lekerekítve. csak hát így nőtt, én meg nem nagyon nyúltam hozzá :D épp hogy a méretet megcsináltam :)

2010. aug. 3. 02:57
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazan tetszik... de hogyha neked igen.. akkor nincs senkinek sem beleszolasa. :)
2010. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép.
2010. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ügyes vagy! Nagyon szép a körmöd!
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!