Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Heavy Tools...

Mi a véleményed a Heavy Tools termékekről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

én szeretem a pólóikat meg a fürdőruháikat. a pulcsiaik szerintem irtó rondák. eddig egyet nem láttam amit tetszett volna. viszont a két ht fürdőruhámat imádom :)

minőségileg ki lehet fogni nagyon jó és rossz minőségű cuccokat is. a f.ruháimmal enm volt semmi gond, viszont a tesi zsákom szétment a varrásnál.

nemrég vettem egy kisebb oldaltáskát is amin fehér és fekete minták vannak. ez ugyancsak szar volt. egyszer egy nagyon kicsit megáztam és ott ahol víz érte teljesen elkenődtek a fekete minták...

papucsot is vettem már, amire minták voltak festve és azok teljesen lekoptak. nem egy szép látvány...

a pólók kb olyan minőségűek amit akármelyik másik boltban megkapsz. nem is rosszabb meg nem is jobb.


16/L

2010. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jo cuccaik vannak es elegge tartosak is. A sulis taskam mar 2 eve megvan es meg semii baja..es olyan poloim is vanak amiket mar tobb mint ket eve hasznalok es meg nem kopott a szinuk es nem nyultak ki. Ezenkivul van onnan egy sidzsekim ami szerintem nagyon kenyelmes. Azt mjuk mult telen vettem szoval nem tudom hogy mennyire tartos.
2010. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem tasim van, de hamar szétment. :(

Szintén varrással volt a gond. A vicc, hogy középsuliban a Nike táskám kibírta 3 évig, itt egyetemen meg ahova alig viszek cuccot, 1 évig volt meg a Heavy Tools.

2010. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!