Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor milyen kép a jó?

Akkor milyen kép a jó?

Figyelt kérdés

Minden 2. kérdésben azt olvasom, hogy a tükörben fényképezkedés arra utal, hogy plázacica az illető.

Akkor kérlek szépen linkeljetek már be képeket arról,

hogy ti milyen pózban fotózzátok magatokat;)

(Még mielőtt oltani kezdenétek nem, nem ilyen az összes képem és nem is vagyok 12-14 éves kislány)


2010. aug. 2. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
nem fotózom magamat...megkérek valakit
2010. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán pláza cicás, de vannak olyan mozdulatok pl. száj csücsörítés én ezeket hanyagolnám

én is megszoktam kérni valakit hogy fotózon le

2010. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van,megkérsz valakit,hogy kapjon le. Vagy nem igaz,hogy nem készülnek pillanatképek,nyaraláskor,koncerten bárhol,ahol nem a kép készülte előtt kerül fel az a 2 kilónyi vakolat,és nem fél órát tölt azzal egy lány,hogy jól beálljon a képen,mint a klinikai halál!!
2010. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó voltam. Azt elfelejtettem,hogy ezt nem sértésnek szántam,és nem is kimondottan rád,mert hát nem láttam rólad képet,csak úgy nagy általánosságban szerintem tök gáz a tükörben fényképezett "beállított" kép!
2010. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A digitális fényképezőkön van önkioldó, így nem is értem miért kell tülörből fotózkodni. Sőt nekem a telefonom fényképezőjén is van időzítő...
2010. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

:D:D pontosan:D nem én fotózom magamat, hanem megkérek valakit. Ha valami speciálisat akarok, akkor olyan ismerőst, aki legalább hobbi szinten foglalkozik a fényképezéssel, és elég professzionális gépe van. Szerencsére van ilyen ismerősöm:) Na mind1. Egyébként sokkal jobb, ha valaki más fényképe, mert ő kívülről meg tudja mondani hogyan helyezkedj, tartsd a fejed, milyen arcot vágj, hogy jobb legyen a kép. A tükörbe fotózással az a baj, hogy buta benyomást keltenek (ugyanis aki elég intelligens, ismeri az önkioldót) és általában a fényképbe bámulnak egyenesen az emberek.


ilyen képeket simán lehet 1 fényképező, és egy kis fantázia segítségével készíteni. Ja és ne gyertek azzal, hogy retusáltak, retusálni szerintem ma már mindenki tud, és egyébként sem hiszem, hogy olyan rondák lennének retus nélkül, szóval nem is muszáj.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fotózom magam semmilyen pózban, nyaraláson, bulizáskor stb fotózzuk egymást azokból válogatok. Én olvastam az előző kérdésed is, de nem értem miért lettél ilyen ideges. Ha neked tetszik a tükörben telefonnal magadról készített kép akkor miért érdekel mit gondol róla más? Az előző kérdésednél is látszott, hogy bizonytalan vagy magaddal kapcsolatban ezért nem írtam, hogy nekem se tetszik ez a "magamatfotózom" stílus, egyébként szép arcod van:)
2010. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Az a helyzet,hogy én is szoktam magamat tükörben fotózni és ... azok egész jók lesznek viszont amit más készít rólam képet vagy ilyen pillanat képről van szó 1ooból egy sikerül jól.
2010. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőekkel 100%-ban egyetértek: a fotón szereplő egyén IQ-ját kb. 50-nel csökkenti, mivel feltételezi, hogy nem ismeri az önkioldót.


Továbbá "pózer p.csa" benyomását keltik, mivel mi visz rá bárkit is, hogy ilyen képeket csináljon magáról? Ha bulira vagy más alkalomra öltözne ki, akkor ott egy barát/barátnő/családtag/partifotós tuti, hogy lefényképezné, jóval igényesebben. De arra, hogy valaki egyedül van, nem megy sehová, mégis ki van rittyentve (esetleg még ki sincs), csak azért, hogy fotózza magát, nincs más magyarázat, mint az, hogy az illető iszonyat "trendinek", "sexycicah"-nak, esetleg "rajbabának" hiszi magát, ezért csinál pár fotót magáról a tükörben, amiket azonnal feltol a féjszbúkra, wiw-re, rajvip-re, hogy a 13 éves netPistikék őrá ráncigálják pelyhedző kukijukat...


Még azzal egészíteném ki, hogy leírom a tükörben fotózás további hátrányait:

1. Sokszor látszik a retyó/fürdőkád a háttérben (mivel egyeseknél csak a fürdőben van a tükör), ami elég igénytelen.


2. Látszik sokszor a szoba is, és valamiért az ilyen "tükörlányok" mindig disznóólban laknak, azaz nincs beágyazva, de a földön halomban vannak a ruhák/szennyes.


3. Sokszor redvás a tükör. Fúúj.


4. Gyakran a fényképező/mobiltelefon foglalja el a kép 30-50%-át, az illetőből jókora részt kitakarva.


5. Aki pedig tükörbe vakuzik, azt agyhalottá kellene nyilvánítani...

2010. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A 17:31-es vagyok és lenne még pár kérdésem (melyek lehet, hogy elsőre sértően hangzanak, de komolyan csak a kíváncsiság vezérel), mert (szerencsére?) én nem ismerek ilyen "tükörlányokat":


Egyáltalán mi a fenéért kell (idézlek) "pózban fotózniuk" magukat a lányoknak?

Minek kell pózolni?

Miért kell 50 tükörben készült feltolni valakinek magáról valamely közösségi oldalra (pláne úgy, hogy 40-en ugyanott, ugyanabban a ruhában van, csak más "pózt" csinál)?


Ha modellkedni akarsz, akkor profi fotósnál kell pózolni, profi körülmények között, nem otthon a tükörben.


Vagy azért akarsz pózolni, hogy hátha majd a neten jön a nagy Ő, mert a való világban esélyed sincsen?

Esetleg élvezed, hogy a sok nethuszár odebiggyeszti a képed alá, hogy "Teccő'"?


22F

2010. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!