Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jók lettek ezek a...

Szerintetek jók lettek ezek a képek? Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. aug. 2. 15:20
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
okés.köszi.:D18 vagyok amúgy.:D:Dmind1.:D
2010. aug. 2. 16:04
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják. Nagyon igénytelen, agyatlan, 10 éves szellemi szintjén megrekedt plázap.csa benyomását keltik a tükörből fotózott képek.


Felejtsd el gyorsan!

2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
azért nem kell túlozni:)
2010. aug. 2. 16:05
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem túlzás mert ez a réteg preferálja az ilyen fajta fotózkodást... :S Tehát a legtöbb embernek az jut róla eszébe, hogy "hű, megint egy idióta p.csa, aki az önkioldót sem ismeri és még csininek is hiszi magát"

De egyébként meg szép lány vagy, kérd meg egyik bnőd vagy esetleg szüleid/testvéred, hogy készítsenek rólad fényképezővel képeket, azok sokkal részletesebbek, igényesebbek lesznek és később photoshoppal úgy rakhatsz rájuk szépiát, fekete-fehéret v akármit, ahogy akarsz.

2010. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
34%
Mindkettő képen szép vagy , igaz a 2. jobban tetszik. Én úgy gondolom, hogy nem ciki az, hogy a tükörben fotózod magad és látszik a telefonod. Én mindig olyan képeket csinálok magamról, amiben látszik a telefon és jobban szeretem azokat.
2010. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok 16/L mielőtt még 13 éves kis p-icsának néznek :S
2010. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
legutolsó. énis így vagyok vele.:)előzönek köszönöm a véleményedet.:)
2010. aug. 2. 16:13
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, bár én nem szeretem mert mindenki ezt csinálja, ezért én inkább nem teszem:D

Amugy sztem a szép és az átlag között mozogsz de mondjuk a képeken annyira nem látszol, h ezt igy kimerjem jelenteni de van valami különleges az arcodban.

17/L

2010. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)hát olyan kerek arcom van.:Dvagyis anyukám mindig aztmondja:D
2010. aug. 2. 16:25
 20/36 anonim ***** válasza:
A képek lehettek volna jobbak is,de te mindenképpen édeske vagy rajta.Bizti,ha más készítette volna jobb lett volna,de,ha más nincs ez is jó.Amúgy írtam az akkor hogyan ... kérdéshez is,nem tudom azt te tetted-e fel?
2010. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!