Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bakancs miniszoknyával....

Bakancs miniszoknyával. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Vad! Sőt, vagány! :) Lány vagyok, de mégis megnézem a bakancsos-miniszoknyás csajokat. Szerintem csinosak! :)
2010. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

14:02 vagyok...

nem tudom miért kell lepontozni azért mert elmondtam a véleményem... sok kis hülyegyerek lepontoz azért mert nem tetszik a válaszom... ha értenétek (akik lepontoztak) hogy mit jelent a HASZNOS és NEM HASZNOS válasz, akkor tök jó lenne....:) -.-

2010. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
Igazából szerintem értik, mert nem a kérdésre válaszoltál. A kérdező arra kíváncsi, tetszik-e vagy sem a bakancs miniszoknya kombó. Te ehelyett azt mondtad neki, hogy hordja, ha tetszik, és hogy te nem azért hordasz valamit, mert másnak tetszik. Ezzel igazából sokan ígv annak szerintem, de ettől még nyugodtan lehet rá kíváncsi a kérdező, hogy másnak is tetszik-e ez az "összeállítás".
2010. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de én a második válaszoló vagyok... bocsi nem tudtam, hogy van másik 14:2es is... Bár én akkor is sokkal jobban le vagyok pontozva, csak nem értem miért...
2010. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
hehehe akkor bocsi:D:D:D:D Én sem néztem hogy több 14:02-es van, az volt az első amit megláttam amire válaszoltam:) Akik meg azért pontoznak le mert mása véleményed, szard le...nem érdemlik meg h foglalkozzon velük az ember.
2010. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!