Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakállasok! Ti hogyan állítjá...

Szakállasok! Ti hogyan állítjátok be a szakállatokat hogy ne legyen olyan mint egy gólyafészek?

Figyelt kérdés
Megnövesztettem a szakállam, az államon már lassan 15 centis, oldalt pedig 2-3, ezt szoktam nyírni. Sokszor hiába fésülöm, elég hülyén és össze-vissza áll, a szakállolaj sem túlzottan használ neki. Ha befonom vagy begumizom akkor néz ki valahogy, de nem minden nap van türelmem hozzá. Ha nem gumizom be hogyan lehet megoldani hogy lefelé lógjon és ne össze-vissza a szélrózsa minden irányába?
2020. júl. 3. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg szakállwax ugyan az kb. a dolga mint egy hajzselének a hajnál, én még nem próbáltam majd csak akarom mert nekem se akar nagyon úgy állni ahogy akarom (most olyan 4-5 cm-es), amúgy azt mondják nagyon ragacsos érzetű utána meg nagyon egybe áll mert a fő összetevője a méhviasz.
2020. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Márti 1968 válasza:
Én keresnék egy hozzáértő fodrászt a helyedben.
2020. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!