Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mely nep szulottei a legszebbe...

Mely nep szulottei a legszebbek illetve a legcsunyabbak a ti velemenyetek szerint?

Figyelt kérdés

Azert otlott fel bennem ez a kerdes, mert harom honapja kinn elek Nagy-Britanniaban, es hat mit is mondjak, az itteni nok es ferfiak valami csunyak... az en izlesem szerint, ugye. Kerlek titeket, ne a filmszineszek utan iteljetek, mert ugye Kathrin Zeta Jones is brit amugy, walesi, es gyonyoru, de a kozemberek tobbsege irto csunya itt.... Amikor Olaszorszagban eltem, rengeteg gyonyoru not lattam, de a pasik eleg pocsekak ott is, kopcosek, olyan Danny DeVito stilusuak... nem pedig Giuliano Gemma szepseguek...

Koszi a valaszokat!


2010. aug. 2. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legszebbek a latin-amerikaiak.Venezuela,Mexikó,Argentína.Bár én sok szappanoperából ítélem meg,mert még sosem jártam ott.
2010. aug. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is nagyon szépek a latin amerikaiak,de minden déli típus,nagyon szép pl.Montenegróban, Szerbiában is nagyon szépek a nők.

Az,hogy kik a legcsúnyábbak szerintem már kicsit rasszista keltet is, de azért leírom,számomra a legcsúnyábbak a kínai ffiak,és néger nők.

2010. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

spanyolok között van a legtöbb jó pasi, és az olasz nők szerintem a legszebbek :)

ja és lány vagyok :D

2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsonak teljesen igazat adok! :D

koszi a valaszokat!!

2010. aug. 13. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!