Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » IPL szőrtelenítő készülék...

IPL szőrtelenítő készülék használata a teljes intim területen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végre rávettem magam, hogy vásároljak egy IPL szőrtelenítőt. Nagyon sok problémám van a szőrömmel - ha lehet így fogalmazni -, és ez már jóideje odáig fajult, hogy nincsen semmiféle magabiztosságom, nem érzem magam jól a bőrömben emiatt, hiszen korunk megköveteli, hogy a hajadon kívül kábé csupasz legyél mindenhol. Látom a többi lányt, akiken - esküszöm - egy felesleges szőrszál nincsen... és fojton csak arra gondolok, hogy nekem ez sosem fog menni. Én nem tudom megcsinálni, nem tudom elérni, hogy ennyire csupasz legyek. Lehet nevetni meg mosolyogni ezen.

Pont a magabiztosság hiánya miatt nem tudom magamat rávenni arra, hogy felkeressek egy szépségszalont, ahol profi szakemberek végzik el a teljes szőrtelenítést. Mert szégyellem magam, mert úgy érzem, olyan rossz helyzettel, mint az enyém, még biztos nem találkoztak - és ott fognak elborzadni, meg kibeszélni. Ezért örültem, hogy végre megszületett az a technológia, amivel otthon is elérhető a több hónapig tartó simaság! Otthon, egyedül, nyugiban szívesen használtam volna egy ilyen IPL eszközt, ám most azt olvastam, hogy "az intim részeken kívül bárhol használható." Nekem pedig pont az intim részek azok, amik... a legjobban számítanának.


Szóval most rávettem magam, hogy kiírjam ezt ide. Mert már nem tudok mit tenni. Egyre elkeseredettebb vagyok.

Azokhoz szól a kérdésem, akik hazsnáltak már IPL-t! Az intim területen való használatról ti mit tudtok? Valaki kipróbáltam már ott? Tilos ott használni, vagy csak nem ajánlott?

Milyen márkát ajánlanátok?

Esetleg... szalont tudnátok ajánlani, ahol végeznek hosszantartó, teljes intim szőrtelenítést? Olyan helyet keresnék, ahol a dolgozók kedvesek, megértőek, türelmesek. Békés megye vagy Budapest környékén. (Hátha... hátha meg tudnám győzni magam, hogy menjek el.)

Köszönöm szépen, hogy végigolvastad ezt! Ha úgy érzed, tudsz segíteni, írj bátran!



2020. jún. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Szalonból jó szívvel tudom ajánlani a Bársonyt. Nem olcsó, de profik és nagyon kedvesek.

[link]

2020. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem véletlen nem szabad az intim területen használni, azon kívül hogy rohadtul fáj. Szerintem ezen ne is törd a fejed inkább, menj el szalonba. Itt 1-2x láttam olyan kommentet, ahol azt írták, hogy használják intim területen is és rohadtul fáj, de megéri, és nem történt semmi baj. MÉG. Ezek legtöbbször nem azonnal okoznak problémát, hanem x idő után jön elő, pl egy bőrrák 3-4 év használat után, szóval ne kísérletezz intim területen olyan dologgal, amire kifejezetten az van írva, hogy ott NEM használható.
2020. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lábadat már szőrtelenítetted vele? Bevált?
2020. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én #2 vagyok. Én lábon, karon, hónaljon használom. Lábon és karon nagyon nagyon bevált, hónaljon nem annyira, de ott alacsonyabb fokozaton használom eleve a kelleténél, mert érzékeny nagyon a bőröm és ha a kellő fokozatot használom az nekem nagyon nagyon fáj...
2020. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Abody ***** válasza:
68%
Az IPL-től a fájdalom csakis a hő miatt jön, nem generál UV sugárzást, hogy rákot okozzon. Szimplán ha sok a fájdalom, ne használd ott, ennyi. Amúgy meg nyugodtan menj csak szalonba, transz lányok is szoktak járni ilyenre, ha ők felvállalják, neked sem gáz.
2020. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia.Van egy ipl gépem nekem is, nagyon bevàlt a lábon, hónaljon, és intim területen is hasznàlom.Rákot nem fog okozni, az előttem szóló hülyeséget îr, a bőrbe nem jut ez a villanàs csak a szőrnek a szőrtüszője ég el, arra hat.Nem véletlen hogy bárhol lehet alkalmazni, ha bőrrákot okozna akkor lábon se lehetne.Intim területen nekem nem fáj jobban friss borotvàlkozás utàn sem, de max ha te érzékenyebb vagy, akkor fájhat, gondolom ezért nem ajànlják, de semmi bajod nem lesz tőle.

25/l

2021. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!