Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mibe vigyem a tesicuccomat?

Mibe vigyem a tesicuccomat?

Figyelt kérdés

Eddig egy ilyesmibe vittem, ami elég gáz, mert ilyet a kisiskolások hordanak, én pedig 10-edikes leszek.

[link]

De igazából nem is nagyon tetszenekezek a tornazsákok...


2010. aug. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég gáz... semmiképp se ilyenbe. :)

Vagy tuszkold be a tankönyvek közé, én is így csinálom, a megfelelő elrendezés a kulcsa. :D És én mellesleg a cipőt bent hagyom a szekrényben, és csak a pólót meg időnként a gatyát cserélgetem. Ha meg kell a cipő, akkor meg azon a napon viszem haza, amikor kevés cuccunk van. Jól beosztom, és így nem kell külön táska.

DE ha neked kell külön táska, mert sehogy sem tudod megoldani, akkor valami válltáskát. Valami vászontáskát. Valami egyszerűbb, ilyen sima téglalap alakút (ilyen régi, az a fehéren piros h&m -es szatyor volt olyan fazonú).

2010. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nálunk sajnos nincs szekrény, szóval oda nemtudom betenni a cipőmet, pedig jó ötlet lenne :(
2010. aug. 1. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj ez nagyon cuki micimacis, de azért ebbe tényleg ne hord. Bemész a kínaiba és veszel egy szürke tornazsákos kis szolid díszítéssel. Ezt a hátizsákra tudod felvenni.

vagy

Lehet kapni oldaltáskákat olyanokat mint amilyen sulitáskák is vannak, és abba belerakni az még külön szép is ha hátizsákod van és nem oldaltáskád.

14L

2010. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon édes tornazsák :)
2010. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi sulinkba, ami szerintem minden suliba így van Szatyrokba tesszük ( bershka, pull and bear, new yorker,tally weijl) Szóval ahol veszed a ruháidat. Lehet ez jeans club, stradivarius.. akármi
2010. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!