Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fém ajak piercing nem...

A fém ajak piercing nem rongálhatja a fogakat, - szájat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:

hogyne rongálná... nekem alul középen van, az ínyemet már szétcseszte, kilazult a fogam miatta.

el sem tudom képzelni mondjuk a karikát hogy viselik el a szájukban az emberek, az sokkal rosszabb mert állandóan hozzáér a foghoz.

2010. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem alul bal oldalt van és egyáltalán semmi ilyen panaszom nincs
2010. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy idő után van,de hha műanyag talpat veszel neki,akkor semmmi gond lehet. amúgy nekem is cseszi,mert még nem cseréltem ki .s nekem van karikám is,az viszont egyáltalán nem!meg se érzem..
2010. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én karika pc-re gondoltam, és pont ezért tettem fel a kérdést... mert az mindig hozzáér a foghoz...
2010. aug. 1. 01:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én láttam múltkor pc-s boltban műanyag karikát szájba... majd vegyél olyat, amikor már cserélheted.
2010. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de hidd már el hogy a karikát meg se érzed xD
2010. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem alul jobb oldalt van, a karika jó, de a másik szörnyű, az hozzáér a foghoz, brrr! A karikával semmi bajom nincs.
2010. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy ne érezné a karikát ami a szájában van? ezt nem értem, állandóan egy fém izé súrolódik a fogadhoz ahogy beszélsz, akkor szerinted semmi baja nem lesz? hát várj még vele 1-2 évet, akkor majd lesz baj amin már az orvos is csak szörnyülködni fog.
2010. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van karika száj pc-d? ha igen,akkor tudnád,hogy tényleg nem lehet érezni... de m1.
2010. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!