Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik a lakkozott köröm?

Tetszik a lakkozott köröm?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le légyszi, hogy milyen színeket szerettek.
2010. júl. 31. 17:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fiúk is írjanak, hogy nekik tetszik- e hogy egy lány lakkozza a körmét.
2010. júl. 31. 17:14
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Max átlátszó, de az is ronda, ha elkezd kopni. Szerintem nem szép, természetellenes, mindig az jut róla eszembe, hogy azt próbálják rejtegetni, hogy de koszos, gombás stb. De ez egyéni vélemény, lehet lepontozni.


Ja, a halál a műköröm. Akkor is ha zselés, vagy akkor is, ha ápolt hatást kelt. Kiborít! 24 éves nő

2010. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én a bájos, pasztell szineket szeretem a körmömön.volt műkörmöm ezért nem undorodok tőle, de nem hiányzik. 18l
2010. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bocipók ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a francia manikűr, szerintem műkörömként is nagyon szép, ha a vége fehér, amúgy enyhe rózsaszín lakkozozással és esetleg egy kis szolíd dísszel. Ápoltságot tükröz.

Nagyon nőies tud lenni a bordó vagy piros lakk. Ez szerintem még rövid körműeken is mutatós, nőcis.

2010. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem attól még hoyg vki festi a körmét nem azt jelenti hogy vmilyen körömleprát rejteget.

a lepattogott körömlakk nyilván nem szép,de ezt a problémát újrafestéssel vagy jobb minőségű lakk használatával lehet megoldani.

szerintem ha vkinek a természetes körme szépen ápolva festve van ,akkor az nagyon is jól tud mutatni,nekem a rózsaszín árnyalatú lakkok tetszenek.

[link]

20/L

2010. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem rikító színekkel festeni a körmöm. Kedvencem a: piros,rikító rózsaszín,zöld,türkisz kék,lila,fehér,citromságra :D Attól függ,hogy milyen ruhákat veszek éppen fel.Ha kell naponta többször is átfestem :DD
2010. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, én is sokszor lakkozom. szeretem a világos pasztell színeket is de pár sötét színű is nagyon szép szerintem.

a műköröm viszont egyáltalán nem tetszik és a minták sem

19/L

2010. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem a sötétebb, vadabb színek tetszenek

[link]


[link]


[link]

16L

2010. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem a feltűnő színek tetszenek,általában mindig feketére festem a körmöm,de szeretem a lilát,pinket,kéket,pirosat,sárgát és a zöldet.

15/L

2010. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem a sötétebb színek jönnek be, de csak a lábamat festem.

[link]


[link]

2010. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!