Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy vörös...

Mit csináljak hogy vörös legyen a szemem?

Figyelt kérdés
Anime fan vagyok. Az animeconon Amane Misa szeretnék lenni(death note-ból talán ismerős) és Misának vörös szeme van ha a halálistenek szemét használja. Épp ezért azt a hatást akarom kelteni az emberekben hogy "jéé ő tisztára Misa misa!" Valaki tud tanácsot adni? talán valami kontaktlencsét vegyek? van vörös kontaktlencse egyáltalán? Ha nem, mit csináljak? Tuti meg lehet oldani mert a TV-ben egy animecon bemutatón láttam hogy egy lánynak vörös szeme volt! Még rá is közelítettek hogy vörös!
2010. júl. 31. 16:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm utolsó válaszoló!:D Először is ha nem tetszik a kérdésem minek írsz rá választ? másrészt meg ha annyira gyerekes vagyok akkor mért foglalkozol velem? szerintem inkább te vagy gyerekes hogy beleavatkozol mikor biztos nem vagyok kiváncsi a kritikádra! Van stílusom, de egy animeconon mitcsináljak szerinted?ilyenkor bekell öltözni valakinek te barom -.-"
2010. júl. 31. 16:50
 12/16 A kérdező kommentje:
juj ne haragudj nem neked akartam hanem a "gyerekes vagy" kommentezőnek xd
2010. júl. 31. 16:51
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
de egyébként a kontaklencse csak a szemet magát színezi , nem pedig a fehér részt. a sminkben alvás és a hagyma a fehér részre vonatkozott. szóval ha piros szemet akarsz akkor kontaktlencse
2010. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyit hogy annyira nem vészesen drága a kontaklencse. nekem kék lencsém volt, havi lencse a netről rendeltem. asszem 6000 Ft körül volt. de persze mivel a piros különlegesebb lehet hogy drágább is.
2010. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) Sajna nem telik kontaktlencsére de majd szerzek valahonnan xd
2010. júl. 31. 16:55
 16/16 anonim válasza:

Szia én is con-os vok :3 és találtam egy ilyet...bár látom ez már tavalyi ügy de hátha még érdekel :)

[link]

2011. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!