Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért menő pálcikának lenni?

Miért menő pálcikának lenni?

Figyelt kérdés

Azt nem értem hogy egy csomó 13-17éves fiú arra bukik, ha egy csaj olyan vékony hogy egy feszülős póló is lóg rajta.

13/L


2010. júl. 31. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Fogadni mernék hogy te egy túlsúlyos lány vagy, aki a genetikára fogja a súlyát és ezért nem is tesz semmit ellene, és valójában irigy a vékony lányokra és próbálja bemesélni hogy valójában a vékony csajok nem szépek:D

pedig a zsírdisznók nem szépek...

2010. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

most nem az volt a kérdésem hogy kinek milyen önértékelési problémája van meg hogy milyen...már bocsánat.:D

amúgy meg nem azt mondom hogy bálnatestűnek kell lenni, de nem értem mi a jó azon hogy valakit megölelsz, és összekoccan a csontotok..

2010. júl. 31. 15:49
 13/19 A kérdező kommentje:
156cm vagyok, és 47kg. Nem hiszem hogy ez akkora gond. És nem érzem magam kövérnek, se soványnak, hanem átlagosnak...
2010. júl. 31. 15:50
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
170 cm vagyok,és 45 kg...Mellem is van,és popsim is,és a Fiúknak nagyon tetszem,visszajelzések szerint...Inkább legyen valaki deszka,mint egy óriás bálna...
2010. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megjegyezném mellékesen, hogy a kövérekre ha azt mondod, hogy kövér, akkor megsértődik. Bezzeg ha fordítva van, mint pl. pálcika, ezt nekünk el kéne viselni mosolygó arccal? Na neeee. Tehát a kiírásodra a válaszom: Inkább pálcika (a te szavaiddal élve), mint debella tonnabébi :D
2010. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
48%

Mindenkinek más az ízlése..:)

De télleg nem szép ha valaki túl vékony..:)

2010. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert sokkal szebb, mint ha valaki hájas..
2010. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Talán azért nevezi pálcikának a szép, formás, karcsú lányokat, mert féltékeny rájuk...
2010. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

nem a szép, formás karcsú lányokról beszélek...-.-

és azért jó lenne tudni mire mit mondasz mielőtt elkezdesz itt oltogatni, a semmiért............:))))

Gratulálok minden NagyonOkosEmbernek.(Y) (tisztelet a kivételnek)


Azokról az emberekről beszélek akiknek kilóg az összes bordájuk, meg csontos a fenekük...de m1.

A féltékenység távol áll tőlem.De te biztos tudod.

2010. aug. 3. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!