Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a tetoválás, ha...

Mennyire fáj a tetoválás, ha választanotok kéne melyik lenne fájdalom szempontjából lapocka vagy egy 10-15 cm-es tetoválás a bokán?

Figyelt kérdés

Mindkét helyre szeretnék, de ha az egyik helyen túlzottan fáj, akkor a "még fájósabb helyre" nem varratok!

Azt tudom, hogy mikor epilálok akkor nagyon fáj a bokám környékén!

(Ez lesz az első és már van egy köldökpiercingem és 4 lyuk a fülemen)

Ha találtok valami jót linkeljetek légyszi köszi mindenkinek!

Puszi


2010. júl. 30. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bokán nagyon rossz, ez egyértelmű... a lapocka jobb egy fokkal.
2010. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a lapocka jobb. Ott én nem éreztem szinte semmit, de bokánál majdnem "bepisiltem" :D Meg nekem átment picit lábfejre is a minta. Na az még egy durva rész. :D
2010. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, közel sem olyan fájdalmas, mint a piercing. :)

Ez a mondat viszont kiverte a biztosítékot:

"Ha találtok valami jót linkeljetek légyszi köszi mindenkinek!"

Ha nem egy kifejezett mintát akarsz, ami jelent is valamit, hanem csak egy akármit, ami épp megtetszik, divattetkót, akkor ne csináltasd meg. Azt tuti hogy megbánod.

2010. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!