Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most kezdtem el avonozni....

Most kezdtem el avonozni. Mennyi idő amíg kihozzák ha ma vagy holnap feladom a rendelést? és mennyibe kerül nekem?

Figyelt kérdés

ugye új rendszer van, mert neten kell rendelni és házhoz hozzák.


szabolcs megye.


2010. júl. 30. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

úgy van hogyha:

hétfőn , kedden , szerdán ,csütörtökön reggel 10ig leadod a rendelést másnap megérkezik :D de ha 10után adod le akkor 2nap múlva (pl hétfőn délután 2kor leadod szerdán viszik)


ha pénteken vagy szombaton adod le a rendelést (tök mindegy hányig) akkor csak hétfőn viszik


ha vasárnap reggel 10 ig adod le akkor hétfőn viszik ha 10 után adod le akkor (nem bizti ) csak kedden viszik


remélem érthetően sikerült leírnom de ha más kérdésed is lenne az avonnal kapcs akkor nyugodtan irj ide(majd sűrűn nézem ) :D

2010. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerda vagy csütörtökön érkezik meg.Nekünk így szokott megérkezni.
2010. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és nekem ez kerül valamibe?

és ha után rendelek?


köszönöm a segítséget

2010. júl. 30. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


5000 ft után ingyen viszik ki a csomagokat de ha véletlen nem érné el az 5000 ft-ot a rendelésed akkor :

750ft a posta költség ha a lakásodra kéred és 450ft ha a postára kéred


az 5000 ft-t katalógus áron kell elérni a 15%-os kedvezményed ilyenkor nem számolják de a csekken amit be kell fizetni az összes dolognak amit rendeltél az értékéből - 15% és azt kell befizetned



az utánrendelést most hogy értetted ??



egy katalógusból többször is rendelhetsz és a leírtak ugyan úghy érvényesek rá



ha van kérdésed írd meg

2010. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én most hétfőn feladom délelőtt a rendelést, akkor az áruval együtt kapom meg a csekket a postán?
2010. júl. 31. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a csekket meg a számlát az árukkal együtt kapod meg a dobozba


ha lesz kérdésed írd meg nyugodtan :D

2010. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hétfőn feladom az első rendelésem:Dnagyon köszi h segítesz!te melyik városban vagy?
2010. júl. 31. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kecskemét :D ha valamibe elakadnál a rendelésnél akkor írj bátran ígérem hétfőn sűrűbben fogom nézni hogy tudjak segíteni és írd meg ha leadtad a rendelésed :D

de ha ezen kívül más kérdésed is lenne az avonnal kapcs írj ide és válaszolok amint tudok

2010. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!