Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mekkora, és...

Lányok! Nektek mekkora, és milyen mély a köldökötök?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nem éppen kicsi.:D elég mélyxD talán mert van egy kicsi felesleg a hasamon(: de am teljesen normális:D am miéértelme a kérdésnek ha megkérdezhetem?:)
2010. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem azaz átlagos fajta XD szóval ilyen picike
2010. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon számít az hogy mennyi súlyfelesleg van rajtad, inkább mennyire vágták el a köldökzsinórt:D nekem elég lapos hasam van.. mégis mély:D
2010. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem a köldökzsinórom miatt elég mély a köldököm. császárral születtem és eléggé megkínoztak mire kikerültem a nagyvilágba, de a köldökzsinór egy darabkáját nem tudták kiszedni. az nem rég, 1-2 éve száradt le. :s:s
2010. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mély, de nem túl mélyen. Egyik barátnőmé olyan mély, tök fekete lyuk:) A barátomé puklis, mindig cseszegetem a köldökét.
2010. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!