Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehet feldobni egy...

Mivel lehet feldobni egy ilyen úgymond unalmas öltözéket?

Figyelt kérdés

Farmernadrág

Poló

saru

Ennyit vennék fel egy házibuliba szombaton,nem lesz nagy durranás nincs is kedvem annyira kiöltözni így a kedvenc polóm és farmerom lesz rajtam,de valamivel csak fel kellene dobni,valami ötlet?:)

19/L


2010. júl. 29. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

sok karkötő, olyan karperec féleségek

hajpánt, hajcsat

élénk színű körömlakk

2010. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csillogó fülbevaló, nyaklánc, karkötő (mondjuk csak ízléssel, nem kell karácsonyfának kinézned) szexi bőr öv, vagy lakkbőr, ahogy tetszik, meg kézitáska, és erős smink. Szerintem a kék farmer+fehér póló mellé nagyon jól tud kinézni a piros és a bordó közötti színű körömlakk. Esetleg sálkendő, ha szereted. Jó szórakozást! :D
2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A most divatos nagyobb nyakláncokkal fel tudod dobni. :) Esetleg kitűzővel, brossal, vagy egy szép fülbevalóval is. Ha nem akarsz viselni valam pluszt magadon, akkor egy szépen elkészített frizura: végigfonod a hajad fejtetőtől vagy egyik oldalról indulva, esetleg egy kedves csatot beletéve feltűzöd konytba.

Ha egyik sem tetszett vagy nincs rá lehetőséged, akkor ott van még mentőövnek egy nyári sál, könnyű kis kendő, ami lehetőeg színes. Nyakba vagy derékra, esetleg csuklóra. :)

Remélem, tudtam kicsit segíteni :) 22L

2010. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, tényleg! Vagy egy feltűnő körömlakk :) Nem kell neonszínűnek lennie vagy csillognia, elég ha a színe magára hívja a figyelmet: bordó, barna, piros, sötétnarancs, kék, de nem merek ajánlgatni, hiszen nem tudom, melyik megy a bőrödhöz és a ruhádhoz :) És főleg melyikből van neked is... :D 22L
2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok jó ötletet!

Van mindenféle színű körömlakkom, a karkötő is jó:D

2010. júl. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!