Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire bátortala...

Miért vagyok ennyire bátortalan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Segitsetek!:(

Annyira el vagyok keseredve saját magamtol hogy már nem birom tovább!!

Az a problémám,hogy bátortalan vagyok,nem merek ujat mutatni magambol.

Ezt ugy ertem,hogy pl.:

-1 éve mindég ugyanugy hordom a hajam,pedig itthol megtudom csinálni máshogy,és szerintem jól is áll,de nem merek kimenni az utcára,mert félek hogy valami mégsem jó,vagy kinevetnek

-nem merek sminkben kimenni az utcára,pedig elég normálisan ki tudom festeni magam szemhélypuderrel meg minden,de csak spirált és szemcerkát merek használni az utcára

-nagyon szépen ki tudom huzni tussal a szememet,de mégsem merek ugy kimenni az utcára vagy suliba,mert félek hogy csak én látom jónak

-nem merek feltünő ékszereket hordani,pedig ugy látom hogy jól állnak rajtam

Lehetséges hogy az a gond,hogy tul sokat adok más véleményére.Most sokan azt fogjátok irni hogy ne foglalkozzak már véleményével,de ez nem olyan könnyü!Adnátok valami tanácsot?:(


18L


2010. júl. 29. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát hallod nem tudom de mintha ezt a szöveget én irtam volna. :S

Én is túl sokat adok más véleményére,visszahúzodó vagyok és mindig próbálok inkább megbújni.

19/l.

2010. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ameoland válasza:

Esetleg kérd ki azoknak a véleményét,akikről tudod,hogy nem gázolnak beléd,ha még sincs igazad,ha meg mégis,akkor bátorító szavakat mondanak az új énedhez,hogy másoknak is megmutasd magad?

Sok szerencsét,ne félj ilyenektől.

Ami nem öl meg,az csak erősít!Ne hagyd magad^^

2010. júl. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudod mit? tölts fel ide képeket, és megmondom, hogy jól néz-e ki a hajad, szemed...(persze csak részleteidben, ha nem akarod,hogy felismerjenek)
2010. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam úgy hogy féltem kimenni az utcára pl felkötött hajjal mert én úgy látom magamon hogy nagyok a füleim. Nekem pl a barátom segített sokat mert szereti ha egy lánynak fel van fogva a haja és ő mondogatta mindig h menjek úgy mert állati jól áll meg minden. Egyszer kimentem és senki nem röhögött ki meg meg se nézett meg semmi...azóta sokat hordum úgy :) Szal csak bátorság. Persze vannak olyan emberek akik az élő fába is belekötnek de velük meg nem érdemes törődni :) maguknak csak ők a tökéletesek.
2010. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal! Bátran vállald önmagad, senki nem fog kinevetni, és legyél magabiztos!
2010. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

először is nézz körül! sok embert fogsz látni sokféle, néha akár furcsa frizurával. sokan a leírtnál erősebben festik magukat és van akinek is jól áll. hidd el senki nem fog megnézni!:)

nem tudom milyen helyen laksz, emeletes, vagy kertes környék, de mondjuk először vidd ki a szemetet, hozd be a postát vagy csak menj el az utca végéig :) látni fogod, hogy nem történek semmi extra nem fognak megenni. kezd kicsiben és egyre messzebb fogsz menni az új külsőddel, hajrá! :)


üdv!

26L

2010. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.csináld meg a hajad és a sminked úgy, ahogy szerinted neked jól áll, de eddig nem merted utcára vállalni.eleinte csak menj le így a közértbe, aztán egy családi eseményre ahol nincsenek ott a veled egykorú ismerőseid, aztán csak mikor elmész pár barátoddal valahova, és a végső lépés, ha már suliba is bátran vállalod magad:)hajrá
2010. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátoritásokat,a sok jó tanácsot!Megpróbálok magabiztosabb lenni:D
2010. júl. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!