Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek alapján melyik lány...

Ezek alapján melyik lány tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, kép kéne de engedély nélkül ugye nem tehetek ki.. szóval leírás alapján nektek melyik csaj jönne be jobban?


1.) 172-3cm, 60-62kg, sportos/nőies alkat. Szőke haj(természetes), kék szem, szép mosoly, viszont átlagos arc, kissè nagy orr. Csinosan öltözik, de nem dizájner cuccok. Belsőre nagyon intelligens, nagyon határozott személyiség, kiáll magáért és másokért, nem hagyja magát. Sokan nem kedvelik mert nem jópofizik feleslegesen, néha túl őszinte és kemény


2.) 174-5 cm, duci testalkat, 72-74 kg. Hosszú barna haj, barna szem, kiemelkedően szép arc! Dizájner cuccokkal öltözik, nagyon drága ruhák, ékszerek. Ő is okos, 4 nyelven beszél, viszont nagyon naiv és hiszékeny, nem nagyon mer/tud önállóan gondolkodni, inkább mindenkivel kedves, akkor is ha nem ért egyet valakivel mert nem akar vitát. Nem védi meg magát soha, “engedelmeskedő” típus.


Egyébként mindkettő lány barátságos és kedves


Nektek ezek alapján ki tetszene jobban?



2020. máj. 1. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Egyik sem,lenne egy általam imadott 3-as verzio

158-165cm es 50kg körüli

2020. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 én pont ilyen vagyok:D
2020. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Duci semmiképp mert már nagyon elegem van abból,hogy valami oknál fogva a sűrű nőknek vagyok szimpi így látatlanban csak is a vékony nők jöhetnek számításba.


F

2020. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első, aki kiáll magáért
2020. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!