Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy ilyen...

Hogy lehet elérni, hogy ilyen borostás legyen az arcomon a szőr?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 27. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
felnősz
2010. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a remek segítséget első
2010. júl. 27. 00:45
 3/9 A kérdező kommentje:
végülis gondoltak 4 évesen menő lehet a borosta az oviban...valami egyéb javaslat ? :)
2010. júl. 27. 00:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem 18-19 éves korod előtt nem nagyon lehet ilyen. Van akiknek huszonéves korukban is ritkább a szakálla. Nem sokat lehet tenni, majd az idő megsüríti.
2010. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 leszek 3 hónap múlva, de a az államon meg a bajusz résznél meg tudom csinálni, csak oldalt nem, valamiért
2010. júl. 27. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
és oldalt nő egyáltalán szőr? bármilyen formában, akár szőke, gyenge stb.. vagy csak simán nem olyan sűrű? Nem mindenkinek ilyen az arcszőrzete. Pl apámnak is csak körszakálla lehetne, oldalt pár szőrszál nő, szóval neki se lehet ilyen. Nekem valszleg ilyen lesz, mint ennek a csávónak, mert nekem az egész arcomon sűrű a szőr (csak még nem sötét 16f). Remélem ír majd vmi hozzáértő ember, hátha tud vmi ötlettel szolgálni neked.
2010. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából nő, csak baromi lassan oldalt és sztem ott elég gyenge is a szőrzet. Az a gáz, hogy mindig is ilyet akartam növeszteni.
2010. júl. 27. 12:56
 8/9 yuda ***** válasza:
Sajnálatos tényként fogadd,hogy ahány ember-annyiféle szőrzet -legjobb magad elfogadni olyannak aki (nincs két egyforma). . . úgysem tudsz másmilyen lenni. . .másik tipp,nézd meg édesapád -ahogy ő szőrösödik,valszeg hozzá fogsz hasonlítani. . .ritka esetben nem.
2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő így szőrösödik, amilyet linkeltem. Bátyám viszont nem. Egyenlőre és kettőjük között vagyok :D
2010. júl. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!