Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fessem be fekete...

Hogyan fessem be fekete szőkére a hajam?

Figyelt kérdés
Feketére festett hajam van, de volt már szőke is és mind a kettőt imádom ezert döntöttem ugy, hogy egyszerre legyen mind a kettő. Felül szeretném nagyobb részt szőkiteni, valamint az also részen par vastagabb tincset szőkére csikozni. Ha előtte blansolom akkor befogja majd a hamuszőke?És melyik szinnel érdemes kezdeni a festést? Igen fodrásznál kellene csináltatni, de a fodrászom szerint lehetetlent kérek mivel a két szin elfogja egymást szinezni ezért vágok neki egyedül :) Ilyen hajat szeretnék : [link]
2008. nov. 21. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
elkell hogy szomorítsalak de szerintem nem tudod megcsinálni vízszintes csíikosra a hajad.Nekem a fodrász azt szinezővel csinálta ami 2-3hét alatt kikopott.Festékkel nemnagyon tudja megcsinálni, szerintem keresned kellene több fodrászt és megkérdezni tőlük is.
2008. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!