Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesnek megcsinálják a...

14 évesnek megcsinálják a lézeres szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

1: drága

2: foltokban fog kinőni a szőr

3:több kezelést igényel

4:14 éves gyereknek errenem biztos hogy szügdége van

5: van gyanta epillátor krém borotva

szerintem ezzel még várnod kéne ráérsz ezzel

2008. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy olvastam hogy csak 18 év fölött mert a fiatalabbaknak még nem nőt ki teljesen így igazándiból teljes hatást nem érhetsz el vele. Egyenlőre én is más módszereket ajánlanék amitől később nő ki az epilátor és a gyanta... sztem 14 évesen bőven elég ezekkel "szenvedni" :)

2008. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és a karon mit kéne haználni? én is gondolkoztam ilyen végleges szőrtelenítésen de az nagyon drága..

ha pl. kiszőkíttetném akkor nem lenne olyan nagyon barna és akk jólenne??vagy az nagyon gáz??

2008. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

1. tudom, olvastam már utána

2. júj:S

3. szintén tudom

4. a) bocsi, de tanulj meg helyesen gépelni:)

b) mivel már olyan kemény a szőr h sírok ha borotválom, így hidd el szükséges

5. tudom... hülyének nem kell nézni azért

6. légyszi fogalmazni is próbálj helyesen!:) sok sikert hozzá


2. válaszolónak:

köszönöm... pedig nagyon kéne mert... belehalnék úgy fájna


3.-nak: a kérdéseidet külön írd ki és ne egy kérdésbe, köszi:)

2008. nov. 21. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontosnak ítéled, beszéld meg anyukáddal. Maximum az ő beleegyezésével szerintem megcsinálnák, ha valóban indokolt. De ne csodálkozz, hogy ilyen válaszokat kapsz, ha a kérdésedben nem írod le rendesen a körülményeket.
2008. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnöd kellene, hogy valaki veszi a fáradságot, és leírja, amit tud! Nem kell neked okítanod a válaszadókat! Ha annyira okos vagy, miért nem nézel utána az interneten, vagy miért nem beszélsz orvossal? Sőt! Miért nem beszélsz anyukáddal? Ilyen dolgokat meg lehet a szülőkkel tárgyalni. Szerintem egyértelmű, hogy NEM csinálnak 14 évesnek lézeres kezelést. Talán túl korán elkezdted magad borotválni, azért fáj. Gyantát vagy epilátort ajánlok én is. (Elég helyesen írtam?;) )
2009. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval teljes mértékben egyetértek.:D


Amúgy én is 14 vagyok és erősen szőrösödöm, dehát az élet nehéz:D

2009. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tiszta hülyék vagytok. 14 vagyok és igenis különösebb indok nélkül szülői belegyezéssel csinálnak ilyet.
2010. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már bocs..
2010. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én utánanéztem, és az egyetlen korhatár amit találtam az volt, hogy 18 év alatt szülői beleegyezés kell.

Amúgy attól, hogy valamit megbeszél az ember az anyukájával, maradhatnak kérdések. Kevés olyan anya van ma, aki 14 évesen lézeres szőrtelenítéssel foglalkozott.

2010. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!