Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen fenéknek minősül?

Ez milyen fenéknek minősül?

Figyelt kérdés

Lánynál az arányokban nagy kiterjedésű, széles, (de ezek lehet, hogy csak amiatt látszanam így mert egybeolvad a lábakkal), nem kitüremkedő, azaz a combok hátulsó lábrészével szinte egybeolvadó, lepényszerű(tehát nem izmos) fenék

milyennek számít?

Ha szükebb nadrág kerül felhúzásra, akkor kissé összetömörül, így már jobban különválik a testtől és kicsit formája is lesz. Ez így természetes?



2020. febr. 18. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez biza kép is kő’
2020. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Laposnak.
2020. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs milyen lehet az ilyen fenék, pedig jó a képzelő erőm.

Neten nem tudsz hasonlo feneket keresni? Nem kell a sajàtodról, biztos van hasonló a neten is.

2020. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is laposnak, formátlannak gondolom.
2020. febr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Arrol a tipusrol beszel, ami olyan mintha seggen vagtak volna az embert egy pek lapattal. Konditeremben szoktam ilyeneket latni, szerintem nincs veluk baj.


F24

2020. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Elképzeltem, az alapján azt szoktam nevezni nagy pi csának.
2020. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Zsíros, lapos izomtalan...

En legalabbis ilyenre tippelek

L

2020. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Laposnak lapos, mint írtam is szinte teljesen egyvonalban van a comb hátsó részével azaz a lábakkal, a kettőt csak a betűrődés választja szinte el, ami mozgás közben végképp látszik.


Véleményem szerint ez így rossznak számít eléggé, tehát érdemes lenne rá edzeni, ahogy lejött az eddigi válaszolók is hasonlóan látják, de várok még véleményt. (Hasonló fotót nem igazán találtam, talán ez: [link] , de ennél sokkal laposabb, mozgáskor látszik egybe az egészt hogy meddig tart, ilyen alakja csak szűkebb nadrágban van, ami kicsit betömöríti.)

2020. febr. 19. 17:33
 9/10 anonim válasza:
100%
A fotó nem valami vonzó feneket ábrázol. Bizony edzeni kell
2020. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Edzeni kell rá és alakul az, pl a "kitörés" nevű, otthon is könnyen elvégezhető gyakorlat is csodákat tehet, ha mást nem is szeretnél csinálni, edzeni...
2021. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!