Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek ha...

Fiúk! Mi a véleményetek ha egy csaj rap zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és hát elég egyedi stílusom van :)

Utálom Lady Gagát Madonnát SP-t Beyoncet stb... :D

Inkább rappet vagy dubstepet hallgatok.

Szóval csak kíváncsi lennék hogy zavar-e vagy esetleg vonzó. :)

Köszi a válaszokat! :D


2010. júl. 21. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Részemről teljesen mindegy milyen zenét hallgat egy lány, mindenhez hozzá lehet szokni csak akarni kell. Szerencsére én minden zenét szeretek! :) 17/F
2010. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hallgass power metalt ;)
2010. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
És ez most mitől egyedi, hogy egy lány rapp zenét hallgat? Akkor most Missy Eliot egyenesen egy külön faj? Jézusom. 22/F
2010. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Vannak rapper csajok rajtad kívül is hidd el.Maximum a ruháid lehetnek egyediek de a mai világba szinte senki se egyedi...

A rapper fiúknak biztos vonzó,a többiek semlegesen állnak a témához,de ha rocker a pasid akkor már lehetnek nézeteltérések:D

Ja amúgy a power metal tényleg kirááály:D

16/L

2010. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csaj vagyok és rap zenét hallgatok. Nekem egyébként az öltözködésemen nem látszik. Szóval rendes "csajos" ruhákat hordok és rózsaszín ipodom van. Aztán ha valaki meghallja rajta a zenét az elcsodálkozik XD Hát az én pasimat nem zavarja, mondjuk ő is rap-et hallgat, de volt már rocker pasim is és őt sem zavarta.

16/L

2010. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat! :D
2010. júl. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!