Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,75 D-s a...

13 éves vagyok,75 D-s a mellem és mindenki cikiz emiatt. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy alig merek suliba menni emiatt :(
2008. nov. 18. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Csak féltékelyek majd később rájössz! ők otthon csak nézegetik jaj de pici! Én is így voltam és most büszke vagyok nekem nem kell implantátum hogy nagy legyen és a fiúk is jobban megnéznek téged mint őket! neked megadatik az amre mások több száz ezret költenek! neked legfeljebb majd szülés után kell műteni! Mondd meg nekik téged nem zavar más ezért fizet hogy ilyen lehesenn és még ez később jól jön! Ne búslakodj!
2008. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is nagyon nagyok a melleim ...en is sokszor voltam szomoru emiatt ,de aztan rajottem ,hogy epp ezert vagyok kulonleges ,es valahogy elfogadtam magam ugy ahogy vagyok ...nyugi ,fel a fejjel!
2008. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!