Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt szeretnék rendelni,...

Parfümöt szeretnék rendelni, Notino bolttal kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata az eredetiségük felől?

Figyelt kérdés
Még parfümöt internetről sosem rendeltem.

2019. dec. 17. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Rendeltem többször már, nemcsak parfümöt. Megbízható oldal.
2019. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A boltot szeretem, mert olcsóbb a többi drogériánál, parfümériánál, a termékeik viszont ugyanolyan jó minőségűek. Viszont eddig csak személyesen vásároltam, interneten keresztül még nem próbáltam rendelni. Persze ha tudod konkrétan, hogy mit szeretnél, nem akarsz szagolgatni, tesztelni, akkor nyugodtan megrendelheted.
2019. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legmegbízhatóbb ilyen rendelős oldal. Ha smink, parfüm, arckrém kell, szinte csak tőlük rendelek, mert nagyjából az összes olyan márka termékei megtalálhatók az árukészletükben, amiket nagyra tartok és napi szinten használok, örülök, hogy nem kell hatvanezer helyről rendelgetnem. Az esetek nagy százalékában már másnap kihozza a futár, nagyon korrektek és gyorsak. Rengetegszer még ajándékokat is adnak a rendelés mellé. Soha nem csalódtam bennük.

Megnyugodhatsz, ez nem a józsefvárosi piac webshopja 😂. Ha így lenne, azonnal le is húzhatnák a rolót, és különben is egy ilyen széles körben elismert, megbízható oldal nem teheti meg, hogy illegális körbe ütköző tevékenységet folytassanak (mert a hamis parfümök, kozmetikumok, ruhák...stb árusítása az).

2019. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én már parfümöt is rendeltem onnan és eredeti volt, nyugodtan rendelj, tényleg megbízható oldal
2019. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fendszeresen evek ota rendelek. Eredetiek a parfumjeik.

Utanvettel fizetek mindig csomagponton.

Megbizhatonak talalom.

2019. dec. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta csak onnan rendelek. Megbízható, gyors, mindig tartják magukat ahhoz a szállítási időhöz ami ki van írva a termék mellé. 10/10
2019. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak onnan rendelek. Eredeti, gyors, megbízható
2019. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak pozitív tapasztalat. És még olcsóbb is mint a boltban :)
2020. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Rendszeresen rendelek nappali krémet, Makeup Revolution sminktermékeket, egyszerű, basic dolgokat - ezek garantáltan eredetiek, különben már rég borzasztó állapotban lenne az arcom, nem nézne ki milliókkal jobban, mint évekkel ezelőtt, így tökéletesen meg vagyok elégedve.

Viszont parfümöt nagyobb tételben biztosan nem rendelnék. Talán az olcsóbb, kevésbé “high end” 10.000 Ft alattiakkal nem lehet gond, hiszen általában nem ezeket hamisítják, de többen panaszkodtak különféle platformokon, hogy nem eredeti volt, amit küldtek, - és ez sajnos nem egy ember volt. Köztudott, hogy az ilyen termékek veszélyesek. Akkor inkább kiadok érte 2000, max. 5000-tal többet, hogy 100%-ban biztos legyek, hogy eredeti, megbízható forrásból származó terméket adnak a pénzemért.

2020. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!