Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 171 cm vagyok és 68 kg. Az...

171 cm vagyok és 68 kg. Az sok egy lányon?

Figyelt kérdés
Mostanában felszaladt pár kiló sajnos, de szerencsémre elég egyenletesen oszlik el és nem feltűnő annyira. Kicsit megnőtt a combom a fenekem, és lett egy kis hasam. Engem nem zavart, egészen addig, ameddig anyám nem kezdte el emlegetni, hogy milyen gyönyörű voltam mikor vékony voltam, és most meg hogy nézek ki stb. Hozzátenném hogy nem híztam sokat, max 4 kilót vagy 5öt. És engem nem zavart egyáltalán, önbizalmam is volt. De most hogy így emlegeti, rosszul érzem magam. Próbálok diétázni, de őszintén szerettem magamat így is. Kicsit nőies lettem.

2019. dec. 3. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Az adatok alapján picit sok, de magasságod is van hozzá, ezért ránézésre nem tűnhet soknak. Olyan 55-60 kg körül kellene lenned. Ne másoknak akarj megfelelni, ha neked jó így, akkor ne kezdj diétázni.
2019. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy soknak tűnik, de arányosan oszlik el rajtam hála az égnek. Hát próbálok diétázni, meg kicsit mozogni. Egyébként a páromnak is tetszik a testem, szóval csak anyámat zavarja....
2019. dec. 3. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel magasabb vagy az átlagnál így ahogy írtad is eloszlik rajtad a felesleg.

Ha az tényleg felesleg mert az én szememben egy húsosabb nő sokkal izgatóbb mint a legtöbb botsáska testfelépítésű magát vonzónak tartó kislány.


F.

2019. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sok főleg ha arányosan oszlik el akkor nagyon csinos lehetsz
2019. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogyózzunk egyutt

170/65/N

2019. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem vagy vékony alkat, lehet tök normális.
2019. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!